Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti lányok/nők, lenne...

Budapesti lányok/nők, lenne kedvetek barátkozni/ismerkedni? 22/F

Figyelt kérdés

Magamról:


Érdekelnek a műszaki dolgok, szeretek bütykölni. Imádok utazni, mászkálni és fotózni.A melegebb színeket jobban kedvelem(kedvenc szín a narancs, fekete, piros).


Átlagosnak mondanám magam külsőre, emberekkel inkább az ellenkező nemmel jövök ki barátilag.


Hobbi szinten fotózom, játszom, 3D nyomtatok, és a természetben járok. Szeretek sétálni, iszogatós, beszélgetős estéket preferálom, de néha azért buliba is van kedvem menni :)


Ambivertált személyiségnek mondanám magam, ha elhatározok valamit azt kb minden áron hajlamos vagyok véghez vinni, hajlamosabb vagyok önfejű lenni, de ezen azért dolgozom, meghallgatok másokat is.


Van egy kutyám, kutya-macska párti vagyok, de inkább macska felé húzna a szívem :D


Nyáron szabadidőben szívesen megyek felfedezni,utazni ha van kivel, esetleg vidéki dolgokat megnézni.


Csak is olyannal szeretnék itt ismerkedni, aki 2-3 üzenetváltás/facebook megadás után nem tűnik el :D


Barátilag 18-24 év között, ismerkedés szempontjából inkább 18-22 közt keresek embereket :)



2022. jan. 31. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom pontosan kit keresel, van több közös pont, de én kizárólag barátkozni szeretnék. Ha gondolod írj.
2022. jan. 31. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!