Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hozzám hasonló barátokat...

Hozzám hasonló barátokat keresek nemtől függetlenül. 30 éves vagyok. Valaki? Bővebben:

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit eltávolodtak az ismerőseim, család és egyebek miatt. Így nyitott lennék néhány úgy ismeretségre. Kevés szabadidővel rendelkezem, szeretem az egyedüllétet, viszont időnként szeretek beszélgetni közös érdeklődési körről, illetve megosztani kivel mi történik éppen a mindennapokban. Mivel nem tervezek családot alapítani egymás könnyebb megértése végett leginkább szinglikkel beszélnék, akik hasonlóan gondolkodnak. Fiatalabbaknak is válaszolok, ha korombeliek már kevéssé vannak így. Számomra az is fontos, hogy néha találkozzunk. Így Budapest-Budai agglomeráció és környező megyék ahonnan főleg ismerkednék. (Ha sokat utazol és nem hátráltató a távolság neked, akár máshonnan is.) Társkeresés jelenleg nem foglalkoztat.

Széles érdeklődési köröm van. Éppen leginkább az autók, tervezek jogsit lehetőleg még az évben, ha téged is érdekelnek az autók, esetleg te is jogsit tervezel jó közös téma lehet. A számítógép, barkácsolás szintén. Gitározni és fotózni is szeretek. Nagyon szeretek kertészkedni. Néha varrni is szoktam. Szívesen tanulok új dolgokat, ha éppen motivál és belefér az időkeretembe.

Programokra nem szívesen járok, tömeg, nyüzsgés nem a világom. Inkább beszélgetés parkban, bográcsozás kertben esetleg közös tanulás lenne a legjobb. Akár komolyabb mélyebb témákról is lehet beszélni velem. Ha kedved tartja írj bemutatkozást te is és kiderül találunk-e közös szót. Csak kölcsönös szimpátia esetén barátkozom, nem minden áron. Még annyi, hogy nem vagyok dumagép tipus és az üzeneteim se csekkolom napi szinten, mivel a saját világomba is szeretek elvonulni. A többit pedig privát üzenetben.


2023. jún. 14. 16:07
 1/1 anonim válasza:
Nemed?
2023. jún. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!