Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, ha tévedések, félreértések miatt siklik ki egy barátság (akár barátság extrákkal)? És hiába mondom, hogy nincs igaza, úgy tűnik, hogy nem hiszi el.

Figyelt kérdés
Nagy nehezen rávettem, hogy írja meg, hogy miért tűnt el, és abból kiderült az, amit addig is sejtettem, hogy félreértések, tévedések állnak a háttérben. De hiába írtam meg neki, válaszra sem méltatott, és már máskor is volt már olyan érzésem, hogy el sem hiszi, amit írok neki, akkor hogy hozzam ezt helyre?

jan. 5. 15:09
 1/5 anonim válasza:
Nagyon sehogy. Csak magyarazkodasnak fog tűnni. Pihentesd egy kicsit és hetek múlva próbáld meg, hátha..
jan. 5. 15:12
 2/5 anonim válasza:
Ha annyira idióta, hogy mások kavarásának felül és inkább hisz a pletykáknak, mint neked, illetve előbb engedi el a barátságot, mint a sértődöttségét, akkor nem is igazán a barátod.
jan. 5. 15:59
 3/5 anonim válasza:
Engedd el!
jan. 5. 17:16
 4/5 anonim válasza:
Nyilván jó oka van rá, hogy nem hiszi el. Keress más dugópajtit!
jan. 5. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó! Ha ennyire okos vagy, akkor áruld már el, hogy szerinted mi "jó oka" lehetett rá?
jan. 6. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!