Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Logikus, normális zseni fiúk...

Logikus, normális zseni fiúk beszélgetni? (Fiú vagyok nohomo)

Figyelt kérdés

Intj fiú vagyok. Normális, érett, sztoikus fiú barátokat szeretnék, legfőképp hosszútávra. De ez majd kialakul. Nem vagyok meleg.

Szerintem úgy lehet leghatékonyabban túlélni mindent ha van saját közösséged akik azonos elveket vallanak. Én a természet törvényeit követem és azt terjesztem. Tehát a jóságot.


Egy önmagát művelő (akármilyen formában) emberrel akarok eszmecseréket folytatni és fejlődni. Spirituális, azon belül hermetikusnak vallom magam de nem elvaras hogy te is ilyen legyél, csak az hogy a tudásra nyitott légy. Nem akarlak semmiről se meggyőzni, azt akarom önmagad legyél. De a saját latasmodom ki fogom fejezni, és nem itelkezek feletted, csak érezd jól magad ez a fő.


Inkább fiúkkal akarok beszélgetni.


2022. nov. 20. 22:12
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
Mennyi idős vagy, kérdező?
2022. nov. 20. 23:30
 32/49 anonim válasza:
"Minél stabilabb önképed annál nagyobbnak fog tűnni az egód." Azért ebbe bele lehetne kötni, és még finom voltam. Hülyeségeket beszélsz. :D
2022. nov. 20. 23:30
 33/49 anonim válasza:
Te az én értelmi szintem alatt vagy jóval, így inkább nem ismerkednék veled, köszönöm.
2022. nov. 20. 23:31
 34/49 A kérdező kommentje:

Huszonéves vagyok.


Azért ebbe bele lehetne kötni, és még finom voltam. Hülyeségeket beszélsz. :D"

Hallgatlak.


"Te az én értelmi szintem alatt vagy jóval, így inkább nem ismerkednék veled, köszönöm"

Szívesen.


?? :D

2022. nov. 20. 23:34
 35/49 anonim válasza:
#30 Nah, már barátok vagyunk?! :D
2022. nov. 20. 23:35
 36/49 A kérdező kommentje:
Aha. Szimpatikus vagy. Benned látszik az nyitottság és jóság.
2022. nov. 20. 23:38
 37/49 anonim válasza:

Nem gondolod, hogy kissé el vagy szállva? Ez már rég nem a "stabilabb önkép" kategória.

Az önképeddel valami nagyon nics rendben, mivel szélsőségesen nagyképű vagy. Feltérelezem ezért nincsenek barátaid (ugyan is számodra mindenki ostba és nem érhet fel olyan magaslatokba mint kegyelmed) és kénytelen vagy itt keresgélni.

Tudod a barátság nem arról szól, hogy azt vittatom egy másik emberrel hogy mekkora inteligenciával rendelkezünk és milyen tökéletesek vagyunk. A barátod azért a barátod mert szereted (még akkor is ha hülye).

2022. nov. 21. 00:26
 38/49 A kérdező kommentje:

"Nem gondolod, hogy kissé el vagy szállva?"

Egyáltalán nem.


"Feltérelezem ezért nincsenek barátaid"

Van társasági életem, minőségi barátom, szerelmem is.


"(ugyan is számodra mindenki ostba és nem érhet fel olyan magaslatokba mint kegyelmed) "

Nem mindenki. De könnyű megállapítani arról aki nem ér fel.


"és kénytelen vagy itt keresgélni."

Bárhol kereshetnék, ez a kézreeső.


"Tudod a barátság nem arról szól,"

Tudom miről szól a barátság. Minimum arról, hogy képes felfogni azt ahogy működöm, vagy nyitott rá, és minimális azonosság van. Akikkel nincs, annak megmondom. Hiába szeretek X embert, ha képtelen nekem nyújtani létszükségleti kapcsolati dolokat. Nem veszem magam körbe olyanokkal, akikkel nem maximális a megértés és együttműködés.

2022. nov. 21. 01:02
 39/49 anonim válasza:
Teljesen véletlenül nem M.M. a monogramod?
2022. nov. 21. 02:02
 40/49 anonim válasza:

Kedves kérdező te szerintem nem barátot keresel, te:


1. Vagy egy hatalmas troll vagy.


2. Olyan embert keresel aki behódol neked és hajbókol a zsenialitásod előtt


Remélem, hogy az 1. vagy nekem inkább annak tűnsz, hogy játszod az agyad.


Mégis 2. lennél csak szólok nem a legnagyobb tudásúak, zsenik a legjobb barátok ha lojalitást vársz el. Pld ha meghaladja az értelmi képessége a kettőt ami neked egy, akkor már átlát rajtad majd kihasznál, vagy neked kell majd behódolnod az ő zsenialitása előtt.

Olyat kellene keresned aki lojális, kicsit butább nálad, és tudsz neki segíteni, evvel bebizonyitanad, hogy mennyivel okosabb vagy anélkül, hogy nagyképű lennél, és hogy számit neked a barátsága.

2022. nov. 21. 05:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!