Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Logikus, normális zseni fiúk...

Logikus, normális zseni fiúk beszélgetni? (Fiú vagyok nohomo)

Figyelt kérdés

Intj fiú vagyok. Normális, érett, sztoikus fiú barátokat szeretnék, legfőképp hosszútávra. De ez majd kialakul. Nem vagyok meleg.

Szerintem úgy lehet leghatékonyabban túlélni mindent ha van saját közösséged akik azonos elveket vallanak. Én a természet törvényeit követem és azt terjesztem. Tehát a jóságot.


Egy önmagát művelő (akármilyen formában) emberrel akarok eszmecseréket folytatni és fejlődni. Spirituális, azon belül hermetikusnak vallom magam de nem elvaras hogy te is ilyen legyél, csak az hogy a tudásra nyitott légy. Nem akarlak semmiről se meggyőzni, azt akarom önmagad legyél. De a saját latasmodom ki fogom fejezni, és nem itelkezek feletted, csak érezd jól magad ez a fő.


Inkább fiúkkal akarok beszélgetni.


2022. nov. 20. 22:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
Hát adok neked egy esélyt teso. 20/f ha gondold irj
2022. nov. 20. 22:20
 2/49 anonim válasza:
Nem tudom mi lesz ebből de írj ha gondolod. 25F
2022. nov. 20. 22:23
 3/49 A kérdező kommentje:
Egyikőtöknek se írok. Nekem értelmes emberek kellenek akiknek van akaratuk.
2022. nov. 20. 22:24
 4/49 anonim válasza:
Máris ítélkeztél felettünk...👏
2022. nov. 20. 22:28
 5/49 anonim válasza:
Lol
2022. nov. 20. 22:29
 6/49 anonim válasza:
Vigyázzatok gyerekek elsüttök egy viccet azt letílt🥺
2022. nov. 20. 22:32
 7/49 anonim válasza:

A kérdés alapján, még írtam is volna...

Aztán elolvastam az első két hozzászólásra adott választ.

Pff..

🤦

2022. nov. 20. 22:33
 8/49 anonim válasza:

"Én a természet törvényeit követem és azt terjesztem. Tehát a jóságot."


Ezen a ponton már biztosan kételkedtem a típusodban. Szerintem, te valamit nagyon elnéztél az MBTI kitöltésénél. Nem találkoztam még olyan xNTx-vel, aki ilyen szentimentálisan és irracionálisan fogalmazta meg egy szóban, a természet törvényeit. Továbbá, a helyesírásod sem arról árulkodik, hogy xxTJ lennél. Pár hónap múlva, töltsd ki újra a tesztet, őszintén!


INTJ

30/F

2022. nov. 20. 22:35
 9/49 A kérdező kommentje:

Pontosabban, olyan emberek akik egy meghatározott értelmi szintet elért. Ez nem ítélet hanem látom. Olyanok kellenek akikre rá merném bízni az életem és komolyak.


"Ezen a ponton már biztosan kételkedtem a típusodban. Szerintem, te valamit nagyon elnéztél"

Ketelkedj. Én olyan mbtit tanulmányozok ahol 512 típus van. Nem csak kis teszteket töltögetek.


Nem finomkodok ha barát keresésről van szó. Olyan kell aki a szavaim mögé tud látni. Tehát a ti reakciótok irreleváns.


"Nem találkoztam még olyan xNTx-vel, aki ilyen szentimentálisan és irracionálisan fogalmazta meg egy szóban, a természet törvényeit."

Az hogy te nem találkoztál még olyannal amit mondok és nem ismered a természetet nekem nem számít.

2022. nov. 20. 22:46
 10/49 anonim válasza:
#3 nekem is értelmes emberek kellenek, de te csak egy seggfej vagy. Köszönöm hogy nem szabadítottad rám magadat a hülyeségeiddel együtt, csóközön
2022. nov. 20. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!