Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Logikus, normális zseni fiúk...

Logikus, normális zseni fiúk beszélgetni? (Fiú vagyok nohomo)

Figyelt kérdés

Intj fiú vagyok. Normális, érett, sztoikus fiú barátokat szeretnék, legfőképp hosszútávra. De ez majd kialakul. Nem vagyok meleg.

Szerintem úgy lehet leghatékonyabban túlélni mindent ha van saját közösséged akik azonos elveket vallanak. Én a természet törvényeit követem és azt terjesztem. Tehát a jóságot.


Egy önmagát művelő (akármilyen formában) emberrel akarok eszmecseréket folytatni és fejlődni. Spirituális, azon belül hermetikusnak vallom magam de nem elvaras hogy te is ilyen legyél, csak az hogy a tudásra nyitott légy. Nem akarlak semmiről se meggyőzni, azt akarom önmagad legyél. De a saját latasmodom ki fogom fejezni, és nem itelkezek feletted, csak érezd jól magad ez a fő.


Inkább fiúkkal akarok beszélgetni.


2022. nov. 20. 22:12
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
A saját energiabeosztásom és hogy mi nekem a jó azt én tudom. :D te nem.
2022. nov. 20. 22:56
 22/49 anonim válasza:
Én alapvetően jószívű vagyok, de darabokra tudnálak szedni ha ismernélek egy kicsit. De csak azért tenném mert nárcisztikus emberekkel van már gyakorlatom, és örökre eltűntetném az összes olyat. Továbbá, ha annyira értelmes vagy, nem tudom miért itt keresel magadhoz valót. Ne vedd magadra, nem ítélkezem, csak kifejeztem a látásmódom.
2022. nov. 20. 22:56
 23/49 A kérdező kommentje:

Nem vettem magamra, köszönöm a válaszod.

Ismerj meg.

Itt találkoztam pár nagyon értelmes emberrel akikkel éveket töltöttem. Ez az oldal elég vegyes.

2022. nov. 20. 22:59
 24/49 A kérdező kommentje:
Milyen mentális betegségeim vannak szerintetek? Adhd, autizmus, narcisztikus. Mi még, és ezek mennyire súlyosak nálam egy 10es skálán?
2022. nov. 20. 23:11
 25/49 anonim válasza:
Mit érdekel minket, hogy milyen mentális betegségeid vannakxd
2022. nov. 20. 23:17
 26/49 anonim válasza:
Hát szerintem az adhd-t ennyiből nem lehet megállapítani.
2022. nov. 20. 23:18
 27/49 anonim válasza:
Szerintem csak simán akkora egód van, mint ide Lacháza, mrg vissza kétszer. Valami jó pszichológus biztos tudna írni belőled egy pár száz oldalas doktorit.
2022. nov. 20. 23:18
 28/49 anonim válasza:

#25 XDDDD Nagyon adlak.


Amúgy meg nem válaszolok, mert leírtad, hogy te ezt élvezed, hogy írnak rólad mindent te pedig a hatalmas egóddal mindegyiknek visszavágsz "nagyon keményen".

2022. nov. 20. 23:21
 29/49 A kérdező kommentje:

"Mit érdekel minket, hogy milyen mentális betegségeid vannakxd"

Én egy kérdést tettem fel. Ne válaszolj rá ha nem érdekel.?


26 27nek köszi.

:D Minél stabilabb önképed annál nagyobbnak fog tűnni az egód.

2022. nov. 20. 23:22
 30/49 A kérdező kommentje:
Oks. Ne válaszolj kis barátom. :)
2022. nov. 20. 23:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!