Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni családi...

Valaki beszélgetni családi gondokról? Annyira a padlón vagyok hogy annyira felszeretnék hívni valakit hogy ki adjam magamból de nincs kinek. Mármint lenne de nem hiányzik hogy a szüleim vissza halják remélem helyesen írok kicsit berugtam

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 23:31
1 2 3 4
 11/31 NTBS válasza:
Írj, ha magadhoz tértél.
2022. nov. 17. 06:34
 12/31 anonim válasza:

Családsegítő szolgálat adhat valamicske támpontot. Gyámügyet kerüld el messzire, oda ne juss!!!


Állítólag a családsegítő szolgálatoknál lehet igénybe venni térítés mentesen pszichológust - de ne mondd vissza, ha nem tetszik, mert fél évig folyamatosan foglaltak és túl sok a páciens! Van jogászuk is a családsegítő szolgálatoknak, szoktak alkalmazni ilyen munkaerőt.


Én most tudtam meg a jogi segítségnyújtó osztálytól, hogy az Igazságügyi Minisztériumnak létezik az Áldozatsegítő Osztályán pszichológusi segítség. Szintén térítésmentes.


Budapesten katolikus karitász működtet olyan lehetőséget, hogy GYÁSZCSOPORT, illetve GYÁSZTERÁPIÁS EGYÉNI KONZULTÁCIÓ - ennek keretében még le is szoktatnak bizonyos szerekről.


Budapesten Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál családterápiájuk rendkívül hatásos a szociális munkásoknak - csak sajnos megint COVID riadót fújtak, így korlátozottan fogadnak.


Esetleg még egyházi közösségben tudsz a fiatalokhoz csatlakozni. Lelki gondozókkal tudsz beszélgetni, vannak mentálhigiénés szakot végzett szakemberek.


Ha esetleg nem találsz számodra szimpatikus felszentelt papot, lelkész is segíthet másik egyházból. Amelyiket szeretnéd, amelyik szimpatikus. Lehet válogatni, nem hinném, hogy bárki megsértődne nagyon, ha úgy érzed, hogy tovább kell menned.


Írhatsz nekem privátban ezek után, ha gondolod. Saját történetet fogok szemléltetni, nekem milyen segítségem volt. Ha esetleg heteken keresztül rossz lenne a gépem, akkor nem tudok visszaírni rövid időn belül.


Lehet, hogy ügyvédre is szükséged lesz, aki segít tájékozódni a különböző lépési lehetőségekben. Nem teljesen elképzelhetetlen.


Sok sikert kívánok a lakhelyeden! :)

2022. nov. 17. 07:34
 13/31 anonim válasza:
Most tudtam meg (javítás) - a héten tudtam meg.
2022. nov. 17. 07:35
 14/31 anonim válasza:
Irhatsz nekem is, bar idosebb vagyok, de amikor otthon éltem, nekem is voltak gondjaim.
2022. nov. 17. 08:50
 15/31 anonim válasza:
Ha még aktuális, szívesen meghallgatlak. Jó vagyok lélek tartásban, volt aki azt mondta régebben, hogy jobb vagyok mint egy pszichológus.
2022. nov. 17. 09:14
 16/31 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor nekem írhatsz. F
2022. nov. 17. 11:16
 17/31 anonim válasza:
Írhatsz. :)
2022. nov. 17. 11:19
 18/31 anonim válasza:
Írj rám nyugodtan, ha gondolod, de a poharat rakd le mostmár.
2022. nov. 17. 18:36
 19/31 anonim válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan, azt nem mondom hogy tuti segíteni is tudok, de ha egy picit is jobb kedved lenne egy beszélgetéstől, akkor szívesen :)
2022. nov. 18. 00:26
 20/31 anonim válasza:
Kocsmázni is mehetünk. :D
2022. nov. 18. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!