Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt munkanélküliek,...

Vannak itt munkanélküliek, alacsony iskolai végzettségűek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek társaságát keresem, akik nem akarnak dolgozni és megoldásokat keresnek (nem MLM vagy hasonlók) arra, hogy munka nélkül éljenek. Mert én is ilyen vagyok és szerintem nem vagyok egyedi eset. Csak azt nem tudom, hol kell keresnem ezeket az embereket, hol tudnám felvenni velük a kapcsolatot. Lehet kint kellene őket keresnem a kukoricásba, mint a földönkívülieket... Nem tudom, hol vannak.


Én munkakerülő vagyok, már minden bajom van a munka gondolatától is. Nem fogok dolgozni, abba biztosak lehettek!! 😂 Nekem fáj a munka. Légyszi, légyszi jelentkezzetek! Fel szeretném veletek venni a kapcsolatot.



2022. aug. 28. 05:35
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Kérdező, rendben van, próbáljuk meg a te módszereddel. Akkor kérdeznék néhány dolgot, és megköszönném, ha válaszolnál rájuk:

- Volt valamilyen negatív tapasztalatod korábbi munkahelyen?

- A jelenleg közeledben lévő munkalehetőségekkel mi a probléma? Úgy értem: nehéz fizikai munkáról van szó, és/vagy több műszakos állások? Esetleg nem fizetnek eleget?

- Van valamilyen terved a jövőt illetően, hogy a saját lábadra tudj állni, és ne másokra legyél rászorulva?


Nem amiatt érthetetlen számomra a munkaundorod, mert én munkamániás lennék, szó sincs róla. Azt nem értem, hogy saját vállalkozás, munkavállalás, vagy egy jobb élet reményében bármilyen iskola vagy továbbképzés, miért nem opció számodra? Nem akarsz teljesen független, szabad életet élni?

2022. aug. 28. 20:20
 22/22 anonim válasza:
Én is utálok dolgozni... de a vilàg sajnos nem az én kedvemhez igazodik és ha enni akarok..... hát szopnom kell. Ez van, meh..
2022. aug. 29. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!