Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt munkanélküliek,...

Vannak itt munkanélküliek, alacsony iskolai végzettségűek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek társaságát keresem, akik nem akarnak dolgozni és megoldásokat keresnek (nem MLM vagy hasonlók) arra, hogy munka nélkül éljenek. Mert én is ilyen vagyok és szerintem nem vagyok egyedi eset. Csak azt nem tudom, hol kell keresnem ezeket az embereket, hol tudnám felvenni velük a kapcsolatot. Lehet kint kellene őket keresnem a kukoricásba, mint a földönkívülieket... Nem tudom, hol vannak.


Én munkakerülő vagyok, már minden bajom van a munka gondolatától is. Nem fogok dolgozni, abba biztosak lehettek!! 😂 Nekem fáj a munka. Légyszi, légyszi jelentkezzetek! Fel szeretném veletek venni a kapcsolatot.



2022. aug. 28. 05:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Feltételezem, hogy csak viccelsz. (Nem igazán éreztem okot arra, hogy felderüljek a leírtakat olvasva.)


Ha a szüleid még eltartanak, akkor - egyelőre - nincs vesztenivalód. Ha ők megöregszenek és gyengül már az életerejük, kire támaszkodhatnak vajon?


Látom, még a maradék idő is ki van használva arra, hogy trollkodjunk. (Mármint a nyári szünetből.) Még az a néhány nap is...

2022. aug. 28. 06:17
 2/22 anonim válasza:
Pedig az pár év elég komoly és stresszes meló, hogy letehesd a lantot, és akkor még szerencséd is volt, vagy nagyon magasra dörgölőztél.
2022. aug. 28. 06:56
 3/22 anonim válasza:
Buszmegallokba, padokon, aluljaroba, szallon
2022. aug. 28. 07:15
 4/22 anonim válasza:

Itt vagyoook

Utálok dolgozni

2022. aug. 28. 07:29
 5/22 anonim válasza:
ha csaj vagy beszelhetunk
2022. aug. 28. 08:05
 6/22 anonim válasza:
Vannak önellátó emberek, de ők is dolgoznak. Csak épp a ház körül :)
2022. aug. 28. 08:25
 7/22 anonim válasza:

Egy, az életben sikeres ember kiírását olvashattuk, aki igazán büszkén kihúzhatja magát - ja, nem :D


Ha megtaláltad a hasonszőrű haverjaidat, menjetek el kirándulni, és keressetek egy jó mély gödröt, amiben elsüllyedhettek. Az legalább becsületes dolog lenne a részetekről, ha már másra úgysem vagytok jók :)

2022. aug. 28. 09:48
 8/22 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem értem hogy akarsz akkor pénzt szerezni, vagy most miből élsz meg?
2022. aug. 28. 09:59
 9/22 anonim válasza:
7-es Ásd el te magad, de nagyon mélyre!
2022. aug. 28. 10:01
 10/22 anonim válasza:

#9-es: kis lelkedbe tiportam? :) Menj el dolgozni, vagy tanulj ki egy szakmát, az majd feldobja a hangulatodat ;)

És igazad van, az ásás is munka, az az ingyenélőknek sajnos eleve ki van zárva :D

2022. aug. 28. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!