Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem csinálunk egy incel...

Nem csinálunk egy incel találkozót?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 19:06
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Amúgy nem hülyeség, kérdező.
2022. márc. 18. 15:34
 22/34 A kérdező kommentje:

19-es:

Igazából ha lenne egy kulturált esemény ahol az incelek és mások beszélgetnek fröcskölődés és agresszió nélkül én szívesen elmennék lány létemre. Bár, nemrég pont incel kategóriában volt egy kérdés, ahol a kérdező egyetértett a nemi erőszakkal, szóval lehet azért lenne a táskámba paprikaspray.


21-es:

Igazából a terápiás jellegű barátkozás tök jó dolog.

Emlékszem még egyetemen volt, hogy egy tanár kiosztott egy kötelező feladatot, ami nem volt a tanterv része és elvileg nem kérhette volna számon, de mégis megtette. A célja a közösségépítés volt és a csapatmunka. Ő maga mondta, hogy neki az is jó, ha az első 2-3 kötelező órában csak mocskoljuk őt, mert még az is építi a kapcsolatokat, ha egy közös pontról tudunk beszélgetni még ha negatívan is. Gyakorlatban így is volt, majd a többi alkalommal tényleg sikerült a csapatmunka és a feladat. A tanár jól tudta, hogyha túllendülünk azon, hogy 2-3 alkalommal csak szidjuk őt, hogy miért adott plusz feladatot, akkor a következő alkalmakon sokkal produktívabbak és összefogóbbak leszünk.

Bízok benne, hogy ez történne egy inceltalálkozón is, és miután, akár többször minden nőt besároztak, és a saját anyjukat is eladták, talán pár alkalommal később képesek lesznek egymás támaszai lenni és segíteni egymás nehézségeiben.

2022. márc. 18. 18:58
 23/34 anonim válasza:
Én elgondolkodnék, hogy elmennék egy ilyenre, de csak akkor, ha nőgyűlölők nem mennek.
2022. márc. 18. 22:06
 24/34 anonim válasza:
#23 az incelek között elég sok ilyen van XD
2022. márc. 18. 22:09
 25/34 anonim válasza:
Mondjuk én szívesen megmutatnám pár feminista nőnek a Tinder profilomat.
2022. márc. 18. 22:13
 26/34 anonim válasza:
Meg lassan a felvételeket is, amiket a szórakozóhelyen csináltam a férfitöbbletről.
2022. márc. 18. 22:14
 27/34 A kérdező kommentje:

26-os:

A szórakozóhelyeken lévő nem-arányok nem reprezentálják mennyivel van férfitöbblet.


23-as:

Úgy gondolod, hogy visszahúznának a fejlődésben/beszélgetésben az ilyen gondolkodásúak?

2022. márc. 19. 06:17
 28/34 anonim válasza:
Én nem tudom eldonteni hogy incel vagyok e, ilyenkor mi van?
2022. márc. 19. 10:09
 29/34 anonim válasza:

#28 Ha tudod magadról, hogy átlag közeli, vagy átlag alatti vagy kinézetre, akkor hadd segítsek:


[link]


Most már te is incel vagy. Nincs mit.

2022. márc. 19. 10:19
 30/34 anonim válasza:
Alapjában véve én szeretnék barátnőt. Egy közös gyűlölködésnek semmi értelme, nem vagyok vele előrébb. (23-as válaszoló vagyok)
2022. márc. 20. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!