Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, adnátok esélyt olyan...

Lányok, adnátok esélyt olyan fiúknak, akikről ismerkedéskor kiderül, hogy incelek? De mondjuk látjátok benne a potenciált a fejlődésre

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:33
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Volt ilyen, aztán egy alkalommal mikor becsípett elhordott mindennek, utána persze könyörgött, hogy bocsássak meg. Az incelek legfőbb jellemzője, hogy képtelenek változni, még ha úgy is tűnik elsőre, hogy mégis sikerülhet.
2021. szept. 1. 15:36
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én egyébként lány vagyok, és próbálok nyitott lenni amennyire csak lehet, és próbálom kitalálni, mennyire éri meg

2021. szept. 1. 15:40
 3/31 anonim válasza:

Semennyire, ezeken az embereken nem lehet segíteni, mert nem akarnak változtatni. Nincs kivétel. Kíméld meg magad tőlük.


#1 voltam.

2021. szept. 1. 15:42
 4/31 anonim válasza:
Ha annyira kretén, hogy képes ezt elmondani magáról ismerkedés során, akkor felejtős, de nagyon.
2021. szept. 1. 15:46
 5/31 A kérdező kommentje:

#1 oké, megfogadom a tanácsod :)


#4 nem hangzik el az incel szó a szájából, hanem körülírja, és akkor leesik hogy jé ez incel

2021. szept. 1. 15:56
 6/31 anonim válasza:
Persze nehogy kapjon esélyt, még köpd is le, te drága nő!
2021. szept. 1. 16:01
 7/31 anonim válasza:
Biztos, hogy nem. Aki nagy önsajnálat közepette egész identitást épít magának egy olyan teljesen hétköznapi állapotból, hogy épp nincs vagy nem volt még barátnője (bárhogy is címkézi ezt az életszemléletet), az fejlődjön pszichológus segítségével.
2021. szept. 1. 16:05
 8/31 anonim válasza:
nem, mert rajtuk nem segitene a baratno, ha vamaelyiknek lenne parkapcsolata, csak ravetitene a nyomorat egy masik tarsadalmi csoportra es jelensegre, a mentalitasukkal van a baj.
2021. szept. 1. 16:07
 9/31 anonim válasza:

1. Mindenki incel amíg nem szexelt elsőre életében.


2. Jah, nehogy esélyt adjatok valakinek, ez kb olyan, mint amikor munkahelyen 2 év szakmai gyakorlatot várnak el, ha nincs mehetsz amerre látsz. Ugyanezek a "kedves, cuki" nők is.

2021. szept. 1. 16:12
 10/31 A kérdező kommentje:
#9 Igen én is pont ezért bizonytalanodtam el
2021. szept. 1. 16:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!