Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, adnátok esélyt olyan...

Lányok, adnátok esélyt olyan fiúknak, akikről ismerkedéskor kiderül, hogy incelek? De mondjuk látjátok benne a potenciált a fejlődésre

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:33
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Mintha az incelek valami sablon szerint gyártott termékek lennének

Honnan képzeli bárki hogy mindenki akinek nem jut nő ugyanolyan?

Az emberi ostobaság elképesztő méreteket öltött

2021. szept. 1. 18:56
 22/31 anonim válasza:
ma 18:56 Ne csoadalkozz.A gyakorin ilyen emberek vannak a legtobben! Ostobak es rosszindulatúak!
2021. szept. 1. 18:59
 23/31 anonim válasza:

Vagy mintha az incelek egy emberfajtát, egyfajta rasszot képviselnének

Hallottam már sokat ilyen kérdéseket cigányokról, meg arabokról. Azok sem túl értelmesek, de még sokkal több értelme van mint ennek.

Komolyan magyaráznom kéne hogy az incelség nem egy genetikai adottságot (s így bármelyik incelre ráhúzható vádakat) takar?

Mi tette az embereket ennyire ostobává? Beleborzongok hogy a 21. század emberébe hogy szorulhat ilyen kevés értelem?

2021. szept. 1. 19:05
 24/31 A kérdező kommentje:

Akkor miért használjátok ti is ezt az incel szót?

Mit is jelent egyáltalán?

2021. szept. 1. 19:07
 25/31 anonim válasza:

Mit számít mit jelent ha ti nektek már kész ítéletek van mindenkiről akit annak gondoltok?

Számít bármit is hogy mit jelent valójában?

Érdekel titeket egyáltalán az ember, vagy csak a címke amit ostoba módon ráaggattok?

Tudom a helyes választ ne aggódjatok, a kérdéseim költőiek

2021. szept. 1. 19:37
 26/31 anonim válasza:

9, ez így nem igaz. A szűz és az incel nem ugyanaz. Messze nem minden szűz ember éli meg ekkora tragédiának az egyedülállóságot. Munkatapasztalatot meg lehet ám szerezni tanulás közben is gyakornokként, nyaranta, önkéntességgel... Ha az incelek önmaguk fejlesztésébe, hobbikba, barátkozásba fektetnék az energiát, annak értelme is lenne.


Attól még, hogy hogy valaki görcsösen akar párkapcsolatot (akár incelnek nevezi magát,

akár nem), ez nem jár alanyi jogon. Senki nem tartozik szexszel, de még "csak egy eséllyel" sem senkinek.

2021. szept. 1. 21:27
 27/31 anonim válasza:

Látható itt is a válaszokból, h mennyi türelem kell egy magát incelnek vallóhoz (vagy azt klassz dolognak tartóhoz).


Én már adtam esélyt, de csak az időmet vesztegettem.

2021. szept. 3. 14:21
 28/31 A kérdező kommentje:

Ne is mondd!


Múltkor rám írt az egyik privátban, hogy szexelnék-e vele pénzért

Ennyit ezekről

2021. szept. 3. 14:31
 29/31 anonim válasza:

Ja igen kérdező, az is tutira incel volt, valahogy kétség sem fér hozzá igaz-e?

Halkan megsúgom hogy aki incel, az nem tesz semmilyen szexuális ajánlatot, mert az incel szűz, és ha pénzért akar nőt akkor bármikor elmehet prostizni.

De nyugodtan kend ezt is a szerencsétlen incelekre, ha ettől jobban érzed magadat!

2021. szept. 3. 15:22
 30/31 anonim válasza:

Amúgy segítek egy kicsit tisztázni a fogalmakat mert fogalmatok sincsen:)

Szóval: Incel: olyan egyedülálló heteroszexuális férfi, aki szándékaival ellentétben soha nem volt még intim nemi kapcsolatban nővel

Nőgyűlölő: Olyan férfi, aki a női nemet megveti, tagjait kivétel nélkül alsóbbrendűnek és erkölcs nélkül élőknek titulálja, és ezt kifejezésre is juttatja

(rendszeres gyakorizásnál elég nehéz lett számomra is hogy elhatárolódjak ettől, mert az itteni undorító női megnyilvánulások kiváltják, de tudom hogy vannak rendes nők is, csak nem feltétlenül itt lógnak)

Incel ÷ Nőgyűlölő

Nőgyűlölők és incelek között természetesen létezik átfedés, de összemosni őket kb. olyan mint a feminizmust a férfigyűlölettel összemosni

És vannak szép számmal nőgyűlölő családos emberek is, volt alkalmam ilyenekkel is összefutni

2021. szept. 3. 17:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!