Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, adnátok esélyt olyan...

Lányok, adnátok esélyt olyan fiúknak, akikről ismerkedéskor kiderül, hogy incelek? De mondjuk látjátok benne a potenciált a fejlődésre

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:33
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
#5: Teljesen mindegy, hogy használja-e azt a szót. A mögöttes tartalommal van a probléma. Aki képes ilyeneket mondani egy nőnek randizás során, az nem tudom, mit vár. Nyilván azt, hogy ne jöjjön össze a dolog és ezáltal bizonygathassa magának elmélete helyességét. Önsorsrontás a köbön.
2021. szept. 1. 16:18
 12/31 anonim válasza:

#9 ez fasság. Nem attól incel valaki hogy szűz. Attól incel, hogy a problémái miatt másokat okol és nem hajlandó elismerni, hogy ő a saját sorsának a kovácsa, ahogy változtatni sem hajlandó.


Van egy barátom aki már a 30as éveiben van, és még sosem volt barátnője, mégsem incel, kedves, jófej, csak túlzottan visszahúzódó.

2021. szept. 1. 16:21
 13/31 anonim válasza:
9: ha mindenki incel lenne addig, míg szűz, akkor az emberiség már kihalt volna :D A nőknek csak nagyon kis százaléka bukik a frusztrált hisztis pasikra :)
2021. szept. 1. 16:24
 14/31 anonim válasza:

Olyan pasinak aki béna a csajozásban igen, olyannak aki incelnek nevezi magát nem. Tudom, divatos lett, viszont csak mert nem tudsz csajozni nem leszel incel.


"Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi."

[link]

2021. szept. 1. 16:26
 15/31 A kérdező kommentje:

#14: Igen igazad van, azért jó tisztázni hogy pontosan mit is jelent a fogalom.


Az is kérdés, hogy vajon miért nem tud csajozni.. Mert ha azért nem, mert szexuális tárgyként tekint a nőkre, és emiatt frusztrált és zavarban van és emiatt nem tudja felfogni, hogy a nők is ugyanúgy emberek és nem pedig földönkívüliek, akkor az incel?


Emellett meg voltak szexista és rasszista megjegyzései is, látszott hogy nem annyira hisz a férfi-nő egyenlőségben, de ez tettekben nem nyilvánul meg és nem erőszakos


Az ilyen akkor micsoda?

2021. szept. 1. 16:36
 16/31 A kérdező kommentje:

Viszont azt tudja magáról hogy segítségre szorul és kért is segítséget


Az ilyen incel vagy nem?

2021. szept. 1. 16:37
 17/31 anonim válasza:

"Az ilyen akkor micsoda?"

Jobboldali.

2021. szept. 1. 16:39
 18/31 anonim válasza:
Miért akarod címkézni ezt az embert? Ha mi azt mondjuk, hogy incel akkor dobod? Te döntsd el, hogy zavarnak-e a rasszista, szexista megjegyzései stb. Meg, hogy külsőre vonzó-e.
2021. szept. 1. 16:48
 19/31 A kérdező kommentje:
Én már döntöttem, csak kíváncsi vagyok, mit is jelent ez a szó, mert annyira használják mostanában
2021. szept. 1. 16:51
 20/31 anonim válasza:
Lenyegtelen mi lesz ma vagy holnap.Sajnos Europanak annyi.Nemsokara csadorban fognak a nők mászkálni.Es az incelek turbannal,kecskevel es nagy szakallal fognak járkálni az utcán.
2021. szept. 1. 17:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!