Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Incel testvéreim, nem megyünk...

Incel testvéreim, nem megyünk el bulizni valamikor? Hátha valakinek összejön valami.

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 09:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ettől sírva nevessek vagy nevetve sírjak.
2021. szept. 1. 10:23
 2/15 anonim válasza:
Kamu kérdés, nem is vagy incel. AZ incelek sose járnak bulizni.
2021. szept. 1. 11:05
 3/15 anonim válasza:

Úgy van ahogy a 2 mondja. Az incelek mindenkit utálnak, az élükön saját magukkal. Méghogy buli!


Kérdező, te azért menj csak. De tudd h nem vagy incel :)

2021. szept. 1. 11:47
 4/15 A kérdező kommentje:

De az vagyok,mert sosem volt nőm, lassan 30 évesen.


Bulizni szökőévente egyszer, ha járok.

2021. szept. 1. 12:07
 5/15 anonim válasza:

4: [link]


"Az Incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkultúra tagja, akik úgy definiálják magukat, hogy vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni. Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi."


Mennyire vagy incel ezek szerint? Manapság annyira könnyen dobálóznak ezekkel a szavakkal... :)

2021. szept. 1. 14:26
 6/15 A kérdező kommentje:
A rasszizmus és az erőszak támogatását kivéve mind igaz rám, sajnos.
2021. szept. 1. 15:59
 7/15 anonim válasza:
Mit jelent esetedben a nőgyűlölet és a szexre való jogosultság érzése?
2021. szept. 1. 16:03
 8/15 anonim válasza:

Milyen bulit szeretnél haver?

Ugye fegyvereset?

Az buli lenne

2021. szept. 1. 18:20
 9/15 anonim válasza:

Nekem sem volt nő az életemben, és én már jóval idősebb vagyok a kérdezőnél. A bulizás olyan távol áll tőlem, mint Nap a Plútótól.


Az a baj, hogy ezek az emberek így kezdték magukat hívni, még ha igaz is rájuk ez a kifejezés. Holott ha csak a jelentését nézzük, akkor rám is igaz, meg még másokra is, akik nem csatlakoztak hozzájuk az internetes fórumokon.

Tehát valójában minden sikertelen férfi incel, ha a szó jelentését nézzük. Ez a csoport egy radikális csoport a mi tágabb csoportunkon belül, és sajnos úgy látom, hogy itt ezen az oldalon összemossák a kettőt.

Az a lényeg, hogy ez nem egy homogén csoport a társadalomban, hiszen annak sok oka lehet, hogy valaki nő vagy férfi nélkül marad. Ez a kisebb radikális csoport sajnos erőszakosan hallatja a hangját, igazából azt nem értem, hogy miért kéne nekik nő, hogyha utálják őket? Vagy már esetleg nem is kéne nekik?

Ez a viszony olyan, mint a muszlimok és a terroristák viszonya. Mi, a sikertelen férfiak vagyunk a hasonlat szerint a muszlimok, ők, a radikális incelek pedig ezen belül a "terroristák". Nyilván nagy marhaság minden muszlimok terroristának tekinteni. Engem az zavar nagyon, maradva ennél a párhuzamnál, hogy sok ember velük azonosít minket, holott csak annyi köt minket össze a sorsunkon belül, hogy sikertelenek vagyunk a nőket illetően.

2021. szept. 5. 03:15
 10/15 anonim válasza:

9#

Ne erőlködj!

Sosem tudják az ilyen dolgokat felfogni, mert nem is akarják

Egyeseknek az a mániájuk hogy az inceleket közellenségnek kiáltja ki, majd sok buta ember simán beállt mögé

És innentől lényegtelen hogy mit jelent valójában, és hogy miféle emberekről van szó, ök a közellenség, akit gyűlölni és rettegni kell, mert az embereknek kell egy ellenségkép

Volt alkalmam privátban is beszélgetni egy ilyen incelgyűlölővel, és kiderült hogy azért gyűlöli az inceleket mert egy srác zaklatta őt. Semmi sem köti ugyan a srácot az incelekhez, de ő ezt a dolgot úgy tudta feldolgozni hogy kreált egy tiszta ellenségképet magában a magányos férfiakról, és oda került mindenféle utolsó gonosztevő, és az egészet az incelek csoportjával azonosította. Nem egy ilyen csaj van itt, akik valamiért rajtuk vezetik le a frusztrációjukat

Ezek sosem fogják megérteni amit ide szépen leírsz róluk

2021. szept. 5. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!