Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt furcsa lányok,...

Vannak itt furcsa lányok, akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

Én magam pasi vagyok, és kifejezetten olyan lányokkal szeretnék barátkozni, akik eltérőek a mainstream irányzatoktól (ismétlem: barátkozásról van szó, nem társkeresésről). Mondok néhány jellemzőt:


- elfogadóbbak, mint az átlag ember.

- az érzelmeiket szélsőségesen élik meg. Hol nagyon boldogok, hol szinte depresszióba esnek.

- bírják a horror, durvább dolgokat.

- érdekeli őket a misztika, vagy legalábbis nem zárják ki, hogy a világ több, mint amit látunk.

- van olyan hobbyjuk, ami nem mindennapi. Tehát míg az átlag ember pl. spanyolul tanul, addig ők Koreaiul.

- introvertáltak, kevés embert engednek magukhoz közel.

- stb.


Nem azt mondom, hogy meg kell felelni a fenti kritériumoknak, de ha ezekhez kicsit hasonló vagy, akkor örülnék, ha írnál egy rövid lehelet, és jobban megismerhetnélek.


Köszönöm.


2021. dec. 4. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Borderline vagyok, a szélsőséges érzelmek a specialitásom. xDD
2021. dec. 4. 19:25
 2/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy szeretem a lélektani témákat is, és gyakran merülök el a pszichológiában is.
2021. dec. 4. 19:27
 3/11 A kérdező kommentje:

De én is írhatok, szívesen kezdeményezek, csak akkor hagyj itt egy kommentet.


#1 neked nemsokára írok.

2021. dec. 4. 19:28
 4/11 Noren1989 válasza:
Szerintem is vannak, nem eggyel talàlkoztam innen.
2021. dec. 4. 20:21
 5/11 anonim válasza:
Meddig tart a "lányok" kategória korban? 35/fura csaj :)
2021. dec. 4. 22:07
 6/11 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2021. dec. 4. 22:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs a 35 életévvel. Nemsokára írok neked is. :)
2021. dec. 4. 22:13
 8/11 anonim válasza:
Na mizujság?
2021. dec. 5. 08:11
 9/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2021. dec. 5. 08:55
 10/11 anonim válasza:
A hobbijaim ugyan mindennapiak (bár az nem feltétlenül mindennapi sajnos, ha valakinek van hobbija), és a horrort ugyan bírom, de nem szeretem, de a többi stimmel. :D Írhatsz, ha gondolod. :)
2021. dec. 5. 16:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!