Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt furcsa lányok,...

Vannak itt furcsa lányok, akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

Én magam pasi vagyok, és kifejezetten olyan lányokkal szeretnék barátkozni, akik eltérőek a mainstream irányzatoktól (ismétlem: barátkozásról van szó, nem társkeresésről). Mondok néhány jellemzőt:


- elfogadóbbak, mint az átlag ember.

- az érzelmeiket szélsőségesen élik meg. Hol nagyon boldogok, hol szinte depresszióba esnek.

- bírják a horror, durvább dolgokat.

- érdekeli őket a misztika, vagy legalábbis nem zárják ki, hogy a világ több, mint amit látunk.

- van olyan hobbyjuk, ami nem mindennapi. Tehát míg az átlag ember pl. spanyolul tanul, addig ők Koreaiul.

- introvertáltak, kevés embert engednek magukhoz közel.

- stb.


Nem azt mondom, hogy meg kell felelni a fenti kritériumoknak, de ha ezekhez kicsit hasonló vagy, akkor örülnék, ha írnál egy rövid lehelet, és jobban megismerhetnélek.


Köszönöm.


2021. dec. 4. 19:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szintén borderline, megkoronázva egy jó kis pánikbetegséggel:) .. mellettem lehetetlen unatkozni
2022. júl. 28. 00:22
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!