Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem értem, hogy miért nem...

Nem értem, hogy miért nem lehet nőkkel barátkozni? 30 F

Figyelt kérdés
Ismerősömnek is vannak haverjai a nők közül. Nem is egynek. Majdnem a összejött a múltkor is, de a hölgy úgy volt vele, hogy osszunk képet és ha a férfit látja bennem, akkor elég nehéz lesz. De majd meglátjuk. Most nem értem, hogy miért nem lehet elvonatkoztatni a társkereséstől abszolút. Ha csak haverkodunk , akkor az teljesen más. Akit férfiként akár az anyagi külsőségek, akár a kinézet, akár a stílus miatt egy nő nem tud elfogadni, azt haverként, barátként lehet hogy eltudja. Mert a barátság az más, egy embert a hülyeségeivel együtt is el lehet azon szinten fogadni, lehet tanácsot adni, vagy elfogadni visszafele, meg lehet egymással beszélni mindent, én nem társat hanem haverságot keresek jelenleg. Nyilván ha találkozunk élőben és elmegyünk valamerre, ilyen kisebb dolgokat mint egy italt vagy valamit fizetek én, ha élőben vagyunk. Ennyi. Ezen az alapon lehetne két-három nő is a barátom, haverom, akik egymás barátnői. Nem társat kell keresni, mert lehet nem is vagyunk egymás kategóriái, de attól még haverkodni lehet. És én konkrétan egy olyan nőt keresek, akinek ez a célja, nem pedig csapong és nem tudja mit akar. Persze, megértem, hogyha a férfit látja benne, akkor elég nehéz, de nem ezzel kell neki indulni és vannak olyan nők, akik nem is a társat keresik szerelmi téren, vagy éppen van valakijük és haverkodnak maximum. Nekem ilyenre van szükségem.
2021. nov. 4. 15:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Most van itt fennt az oldalon egy 30 éves , magát közgazdásznak kiadó hölgy, aki váratlanul belém kötött és talán az a baja, hogy nem tapadok rá. Először azt lehetett kivenni a szavából, most meg az a baja, hogy próbálom felnyitni a szemét és megkérdezni tőle, hogy miért állt belém és miért rabolta az időmet. Nem veszekszem vele, tisztelettudó voltam vele és női igaz barátot kerestem, ez nekem egy rossz tapasztalat. Szívesen bemutatnám a beszélgetésünket bármelyik másik nőnek, aki komolyan gondolja a barátkozást. Aki normális, tapintatos, korrekt nő, azzal simán eltudnék lenni. Ez a nő nem az. Ez valami, nem is tudom kicsoda , micsoda.....
2021. nov. 4. 20:59
 32/37 anonim válasza:

Ez egy anonim oldal... Ez az egyik hátránya. De most egy nőt szídsz úgy, hogy nem is biztos a neme.

Rajtad is nehéz kiigazodni, pár kommenttel előbb lelkendeztél, hogy találtál egy barátnőt.

2021. nov. 4. 21:15
 33/37 A kérdező kommentje:
Én nem lelkendeztem , hogy TALÁLTAM BARÁTNŐT. Kérlek olvasd már vissza, nem találtam barátnőt, csak azt hittem, találok egy barátot. De mégsem.
2021. nov. 4. 21:19
 34/37 anonim válasza:
A barátnő, mint kifejezès nem kizárólag a szerelmi társat jelenti, csak halkan megsùgom, de ha minden megjegyzést támadásnak veszel, nincs több kérdésem, hogy miért nem találsz "barátot" köztünk.
2021. nov. 4. 21:54
 35/37 A kérdező kommentje:
Jó elnézést.
2021. nov. 4. 21:59
 36/37 anonim válasza:

Lehet nőkkel barátkozni, de sokan koppantak már, ezt viszont neked kell mégértened.

6 éve vagy egy jó haverom házas nőként, tény hogy bepróbálkozott, de akkor tisztáztam, hogy úgysem fekszem le vele, szóval akar e még haver lenni vagy sem. Azóta is dumálunk, azóta is megakar dugni, de félre tudja tenni.

2021. nov. 5. 15:04
 37/37 A kérdező kommentje:

Hallottam már ilyeneket is.

Most gyakorlatilag neked ő már nagyon jó barátod és ezáltal az ilyenen nem megsértődsz, hanem továbblépsz belőle és talán inkább előbb röhögsz rajta, mint semhogy ez miatt megszakítsad vele a kapcsolatot. Vannak ilyen nők.

Most igazából azt kell megérteni(tetszik vagy nem tetszik), hogy ti nők válasszátok a férfiakat, legyen szó a kalandról, vagy akármi másról. Most ezen vitatkozhatunk, hogy ki szerint igen, vagy ki szerint nem , de ez már így van.

Önmagában az, hogy te nem akarsz saját kezdeményezésből lefeküdni vele, az arra bizonyíték, hogy semmilyen keretek között nem nézel úgy rá, mint férfira. Innentől kezdve elég meredek a részéről és egyben értelmetlen is, hogy bepróbálkozott. Jó kérdés, hogy te nőként hogy reagáltad volna le, ha ezt ő csinálja fordítva. De a legfontosabb az, hogy továbbléptetek belőle és nincs gond. Gondolati szinten megtudom védeni a férfiak érdekeit azzal, hogy nyilván ők is emberek , ahogy én is ti is azok vagytok, ugyanazzal az erővel ahogy az egyik fél érzést nyilváníthat a másik felé nőként, ugyanez megtehető férfiként is, de én inkább elvonatkoztatnék ettől.


Mi lenne, ha csak úgy élnénk emberek, ahogy kell. Hogyha egyszer az van megbeszélve, hogy barátkozunk, akkor barátkozunk.Innentől kezdve akármilyen teste van egy nőnek és kisugárzása, nem kell elhűlni senkinek. Ez kedvesség, szolidaritás , emberi alkalmazkodás velejárója is lehet. Ami simán jó ha megvan. Nekem nagyon sok ismerősöm van, 2014 és 2019 között egy gyerekkori férfi ismerősömmel 5 éven keresztül folyamatosan elkezdtünk járkálni és barátságot kiépíteni. Nem keveset mozogtunk és beszéltünk. Most már jobbnak látom és talán jobb is lett volna akkor is nőkkel barátkozni, mert a nők személyisége és viselkedésének megismerése teljesen más kilátásba helyezheti a tapasztalatokat.

Ennek a dolognak megvan a szépsége, ha az ember nem a saját farkára gondol mindenáron. De aztán ehhez is, ahogy írtam normális nő kell.

Tegnap belém álltak, hogy pl: én miért nem érdeklődöm a személyiségéről...

Egyik pillanatról a másikra elkezdett szemét módon viselkedett velem.

Hogy a viharba lehet úgy érdeklődni a személyiségéről egy nőnek, hogy az ne legyen félreérthető, hiszen ha barátkozunk , akkor barátkozunk.

Nyilván beszélünk mindenről és ahogy tudjuk , úgy megismerjük egymást.

Szerintem ezt nem kellett volna.(Így hozzáállni) Mint aki feltétlenül gyorsan akarna haladni és kaparna előre. Persze passzív módon nem lehet igazából normális tempóban egy levelezést sem lefolytatni, de ez nem volt az, szerintem túlpörögte a dolgokat a hölgy.

2021. nov. 5. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!