Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem értem, hogy miért nem...

Nem értem, hogy miért nem lehet nőkkel barátkozni? 30 F

Figyelt kérdés
Ismerősömnek is vannak haverjai a nők közül. Nem is egynek. Majdnem a összejött a múltkor is, de a hölgy úgy volt vele, hogy osszunk képet és ha a férfit látja bennem, akkor elég nehéz lesz. De majd meglátjuk. Most nem értem, hogy miért nem lehet elvonatkoztatni a társkereséstől abszolút. Ha csak haverkodunk , akkor az teljesen más. Akit férfiként akár az anyagi külsőségek, akár a kinézet, akár a stílus miatt egy nő nem tud elfogadni, azt haverként, barátként lehet hogy eltudja. Mert a barátság az más, egy embert a hülyeségeivel együtt is el lehet azon szinten fogadni, lehet tanácsot adni, vagy elfogadni visszafele, meg lehet egymással beszélni mindent, én nem társat hanem haverságot keresek jelenleg. Nyilván ha találkozunk élőben és elmegyünk valamerre, ilyen kisebb dolgokat mint egy italt vagy valamit fizetek én, ha élőben vagyunk. Ennyi. Ezen az alapon lehetne két-három nő is a barátom, haverom, akik egymás barátnői. Nem társat kell keresni, mert lehet nem is vagyunk egymás kategóriái, de attól még haverkodni lehet. És én konkrétan egy olyan nőt keresek, akinek ez a célja, nem pedig csapong és nem tudja mit akar. Persze, megértem, hogyha a férfit látja benne, akkor elég nehéz, de nem ezzel kell neki indulni és vannak olyan nők, akik nem is a társat keresik szerelmi téren, vagy éppen van valakijük és haverkodnak maximum. Nekem ilyenre van szükségem.
2021. nov. 4. 15:56
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

“Akit férfiként akár az anyagi külsőségek, akár a kinézet, akár a stílus miatt egy nő nem tud elfogadni, azt haverként, barátként lehet hogy eltudja.”


Nekem nem kell olyan a körömbe, aki nem fogja fel, hogy a nem az nem és “barátként” lemenne kutyába pitizni, hogy majd talán egyszer. Az ugyanis nem barátság, ahol az egyik fél potenciális párként tekint a másikra.

2021. nov. 4. 17:48
 12/37 A kérdező kommentje:

Félre értessz.Te azt hiszed, hogy én azért keresem a barátságot nővel, hogy rá tudjak mászni?

Már bocsánat, de elég gáz, ahogy gondolkozol.

Ezt pontosan azért írtam, mert a másik oldalnak nem úgy kéne barátkoznia, hogy azzal összefüggésben a partnerét keresi.

Vagyis nem számít, ha nem olyan a barát férfiként, mint amilyen társat elképzelne magának. A barát, az barát és úgy jó ahogy van. A férfi meg mondjuk legyen olyan majd az életébe akit szeretne.

2021. nov. 4. 17:51
 13/37 anonim válasza:
Ne hablatyolj összevissza! Mi nők nem vagyunk hülyék. Pontosan tudjuk, hogy egy férfi csak akkor barátkozik, ha dugni akar. Egy nő tud úgy barátkozni, hogy nem akar dugni, de egy hapsi nem. És mivel a nők ezt pontosan tudják, értelemszerűen nem barátkoznak veled, mert nem akarnak dugni veled, mást meg úgysem lehet várni.
2021. nov. 4. 18:04
 14/37 anonim válasza:
A férfiak kb. 0,000000001%-a TALÁN képes csak barátságra.
2021. nov. 4. 18:04
 15/37 A kérdező kommentje:

Ez hazugság. Már bocsáss meg, de nem dugni szeretnék, hanem barátkozni.

Nem jól gondolkozol, mert ha veled például valaki dugni akar, akkor bukik a barátság és minden más is. Szóval nem oké, amit írsz. Ennek nincs értelme, legalábbis egy normális ember felfogásában nincs.

2021. nov. 4. 18:07
 16/37 anonim válasza:
Mert nem akarsz tőlük semmit, és a nők az ilyenbe szeretnek bele. Főleg ha még derék is vagy, figyelmes stb. Ha még ronda se vagy akkor ezzel elítélted magad, hogy beléd esnek kb.
2021. nov. 4. 18:30
 17/37 anonim válasza:
#13 nőként nem èrtek egyet veled.
2021. nov. 4. 18:35
 18/37 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz? Én szeretnék végre találni egy olyan nőt, akivel tényleg mindet megtudok beszélni, eljárunk együtt, akár csoportosan több nővel is

színházba, úszni, focizni, túrázni és tényleg nem keressük a konfliktust meg a mellébeszélést, hanem tartjuk magunkat ahhoz, amiben megállapodtunk.

Most bocsánat, de én nem vagyok se gazdag, se durván kigyúrt adonisz.

Attól tartani, hogy biztos belém esnek, szerintem nem kell.

Nem értem, hogy engem , mint egy ismeretlen embert miért gyanusítanak meg a nők azzal, hogy biztos a dugás miatt akarok velük barátkozni.

Nem vagyok impotens, én is emberből vagyok, érzésekből állok, nehezebb pillanataimban gondolok rá, hogy jó lenne valakivel, de hát ez csak egy dolog. Már tényleg bocsánat, nem akarok nagyképű lenni, de nem csak a női test megfogása és megdugása a legfontosabb minden áron.

Nagyon elvannak ezzel szállva, hogy egyből elítélnek mindenkit.

Véletlenül sem lehet beszélni anélkül, hogy ne azt vennék alapul, hogy a férfi mindenáron dugni akar. És ezért barátkozik. A pofám leszakad, komolyan.

2021. nov. 4. 18:38
 19/37 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy ugyanazt csinálod, mint a "nők", általánosítasz, mert valaki azt írta, amit.

Miközben írtuk páran, nők, hogy nem értünk velük egyet.

2021. nov. 4. 18:48
 20/37 anonim válasza:
Én férfi vagyok, és igen, csak akkor barátkozok nővel, ha dugni akarok. :D Ez van.
2021. nov. 4. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!