Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem értem, hogy miért nem...

Nem értem, hogy miért nem lehet nőkkel barátkozni? 30 F

Figyelt kérdés
Ismerősömnek is vannak haverjai a nők közül. Nem is egynek. Majdnem a összejött a múltkor is, de a hölgy úgy volt vele, hogy osszunk képet és ha a férfit látja bennem, akkor elég nehéz lesz. De majd meglátjuk. Most nem értem, hogy miért nem lehet elvonatkoztatni a társkereséstől abszolút. Ha csak haverkodunk , akkor az teljesen más. Akit férfiként akár az anyagi külsőségek, akár a kinézet, akár a stílus miatt egy nő nem tud elfogadni, azt haverként, barátként lehet hogy eltudja. Mert a barátság az más, egy embert a hülyeségeivel együtt is el lehet azon szinten fogadni, lehet tanácsot adni, vagy elfogadni visszafele, meg lehet egymással beszélni mindent, én nem társat hanem haverságot keresek jelenleg. Nyilván ha találkozunk élőben és elmegyünk valamerre, ilyen kisebb dolgokat mint egy italt vagy valamit fizetek én, ha élőben vagyunk. Ennyi. Ezen az alapon lehetne két-három nő is a barátom, haverom, akik egymás barátnői. Nem társat kell keresni, mert lehet nem is vagyunk egymás kategóriái, de attól még haverkodni lehet. És én konkrétan egy olyan nőt keresek, akinek ez a célja, nem pedig csapong és nem tudja mit akar. Persze, megértem, hogyha a férfit látja benne, akkor elég nehéz, de nem ezzel kell neki indulni és vannak olyan nők, akik nem is a társat keresik szerelmi téren, vagy éppen van valakijük és haverkodnak maximum. Nekem ilyenre van szükségem.
2021. nov. 4. 15:56
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

Azért, mert egyes nőkkel nem lehet barátkozni, ne vegyél mindenkit egy kalap alá :) Nem volt szerencséd idáig, de azért vagyunk még bőven. Én nőként találtam itt olyan férfiakat, akikkel simán el lehet dumálni bármiről, van akiről tudjuk, hogy néz ki a másik, van akinek még a nevét sem tudom, mert neki így kényelmes :)

Van, aki idővel megunja, van akivel hónapok óta szinte naponta váltunk üzenetet.

2021. nov. 4. 16:29
 2/37 anonim válasza:
A haveri, baráti kapcsolatok spontán alakulnak ki, akár társkeresésből, ha amúgy nem jövünk be egymásnak, de jól el tudunk beszélgetni, igényeljük egymás társaságát, vagy sokkal inkább élő imerkedésből. Direktben még soha nem kerestem barátot.
2021. nov. 4. 16:31
 3/37 anonim válasza:
De lehet. Csak normálisat kell találni, amit ha az ember erőltet nem biztos, hogy célravezető.
2021. nov. 4. 16:34
 4/37 anonim válasza:
De miért akarsz mindenképpen nőkkel barátkozni?
2021. nov. 4. 16:35
 5/37 A kérdező kommentje:

Hát férfi, haverjaim, barátaim már vannak.

Ezt a női férfi barátságot meg úgy képzelem el, hogy valamikor, valamikor üzenetekben, valamikor videóhívásban beszélünk. Vagy csinálunk közös programot.

2021. nov. 4. 16:43
 6/37 anonim válasza:

Lehet. Mért ne lehetne?

Közös érdeklődés kérdése.

Meg nyilván hogy egyik oldalról se legyen vonzalom, mert az már kellemetlen, ha viszonzatlan, így hosszú távon nem kezelhető.

Pl. ha mindketten szerettek túrázni, vagy moziba járni vagy hasonlók az simán működhet. :)

2021. nov. 4. 16:53
 7/37 A kérdező kommentje:
Jó csak erre szükséges a korrekt nő, aki így fogja fel.
2021. nov. 4. 16:54
 8/37 anonim válasza:
Meg egy korrekt férfi. :)
2021. nov. 4. 16:56
 9/37 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondolom, hogy az vagyok. A szavamat tartom.
2021. nov. 4. 16:58
 10/37 anonim válasza:
Akkor lehet hogy csak rosszkor voltál eddig rossz helyen.
2021. nov. 4. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!