Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem értem, hogy miért nem...

Nem értem, hogy miért nem lehet nőkkel barátkozni? 30 F

Figyelt kérdés
Ismerősömnek is vannak haverjai a nők közül. Nem is egynek. Majdnem a összejött a múltkor is, de a hölgy úgy volt vele, hogy osszunk képet és ha a férfit látja bennem, akkor elég nehéz lesz. De majd meglátjuk. Most nem értem, hogy miért nem lehet elvonatkoztatni a társkereséstől abszolút. Ha csak haverkodunk , akkor az teljesen más. Akit férfiként akár az anyagi külsőségek, akár a kinézet, akár a stílus miatt egy nő nem tud elfogadni, azt haverként, barátként lehet hogy eltudja. Mert a barátság az más, egy embert a hülyeségeivel együtt is el lehet azon szinten fogadni, lehet tanácsot adni, vagy elfogadni visszafele, meg lehet egymással beszélni mindent, én nem társat hanem haverságot keresek jelenleg. Nyilván ha találkozunk élőben és elmegyünk valamerre, ilyen kisebb dolgokat mint egy italt vagy valamit fizetek én, ha élőben vagyunk. Ennyi. Ezen az alapon lehetne két-három nő is a barátom, haverom, akik egymás barátnői. Nem társat kell keresni, mert lehet nem is vagyunk egymás kategóriái, de attól még haverkodni lehet. És én konkrétan egy olyan nőt keresek, akinek ez a célja, nem pedig csapong és nem tudja mit akar. Persze, megértem, hogyha a férfit látja benne, akkor elég nehéz, de nem ezzel kell neki indulni és vannak olyan nők, akik nem is a társat keresik szerelmi téren, vagy éppen van valakijük és haverkodnak maximum. Nekem ilyenre van szükségem.
2021. nov. 4. 15:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19: Rendben és ezt köszönöm. Remélem megtalálom azt a nőt, aki ezt tényleg komolyan gondolja.
2021. nov. 4. 18:50
 22/37 anonim válasza:

Én megértem mindkét oldalt.


Van egy szuper barátom, tizenpár éve. Túrázunk, fotózunk együtt, beszélgetünk, nevetünk, ugratjuk egymást. Sosem akartunk egymástól semmit. Volt hogy nem talákoztunk egy évig, de ugyanonnan folytattuk ahol legutóbb abbahagytuk.


Volt más jelentkező is. Már az elején gyanús volt, de biztosított róla, hogy természetesen nem akar semmit. Kirándultunk, beszélgettünk, társasoztunk. Aztán mégis többet akart volna. Vérig sértődött, hogy én meg nem.


Szóval ez bonyolult mint minden emberi kapcsolat. A dolgokat meg meg kell beszélni. Azt is ha nem megy tovább. Nem megsértődni, duzzogni.


De ez is kettőn áll. :)

2021. nov. 4. 18:55
 23/37 anonim válasza:
#20 ez is egy korrekt hozzáállás, ha már az elején tisztázzátok, és mindkét félnek megfelel.
2021. nov. 4. 19:01
 24/37 A kérdező kommentje:
De ez már barátság extrákkal kategória, az megint más.
2021. nov. 4. 19:04
 25/37 anonim válasza:
Velem lehet barátkozni.
2021. nov. 4. 19:36
 26/37 A kérdező kommentje:
Velem is lehet.:) Most van egy hölgy, aki szimpatikus, érett gondolkodásúnak látszik, gyakorlatilag velem egykorú. Beszélek vele, nem tudom eljutunk -e addig, hogy nagyon jó barátok leszünk, remélem igen. Ha van még olyan nő, aki nem úgy tekint magára, hogy ő vele aztán nem lehet barátkozni anélkül, hogy valaki mindenáron le ne akarja fektetni, nincsenek patológiás tendenciái, férfigyűlölete, akkor az ilyet várom.
2021. nov. 4. 19:42
 27/37 anonim válasza:
#23 Dehogy tisztázzuk. :D Előadom nekik, hogy csak haverkodni akarok, aztán akivel már barátok vagyunk, azt sokkal könnyebb megfektetni.
2021. nov. 4. 20:21
 28/37 A kérdező kommentje:

Komám! Szeretnélek megkérni arra, hogy a szemétségeket hagyjuk abba.

Írjál ki te is egy kérdést és az alatt piszkoljál.

Sajnos rengeteg nő teli van sérelemmel és ezzel csak a férfiak és magad ellen dolgozol folyamatosan. Nemhogy szexre való partnered, de még női férfi barátságot sem fogsz ápolni hosszútávon soha a legtöbb ilyen férfiakat sérelmezett nőn múlik. Már pedig vannak egy pár itt. Szóval légyszíves, menj máshova.

2021. nov. 4. 20:25
 29/37 anonim válasza:

Na, kedves kérdező!

Itt a válasz a kérdésedre a #27-nél.


(Hozzáteszem van férfi barátom, aki nem ilyen.)

2021. nov. 4. 20:28
 30/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok. Látom nem tartod tiszteletben a kérdésemet.

Ezzel pedig csak magadat minősíted.

2021. nov. 4. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!