Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen barátokat keresel?

Milyen barátokat keresel?

Figyelt kérdés

Milyen barátokat keresel?


Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az adott illető ahhoz,hogy barátságot köss vele?


2021. okt. 11. 11:22
1 2
 11/13 anonim válasza:

"- Fogadj el olyannak amilyen vagyok, ez persze működni fog visszafelé is. Például ne akarj se rám beszélni, se rám erőszakolni olyan dolgokat, amikre egyszer azt mondtam, hogy nem. Van pár ilyen dolog, ha megismersz idővel megtudod.


- Ne ítélkezz nem, kor, külső alapján. A beszélgetés elején ezeket nem fogom elmondani, ha többször is rákérdezel, inkább hagyom az egészet. Engem se érdekel rólad mindez, ha akarod elmondhatod, én nem fogom firtatni."


Nyilván idézet a 2. válaszból, de olyan jól megfogalmazta, hogy ennél jobban én sem tudnám leírni.

Az én plusz dolgaim:


-Ne tűnj el, vagy legalább szólj előtte, hogy most 3 napig nem írsz, mert étmész a nagyihoz. Ilyen velem is van, emberi dolog.


- Ne legyél gyűlölködő/ítélkező.


- Előny, ha nyitott vagy átmenni discordra vagy hangoutsra. Este gépezek 1-2 órát, akkor visszaírok, de az nem sok. Ellenben a chat a telefonomon van, sokkal gyorsabb a beszélgetés, ha napi 5-10 mondatot írunk és nem napi egyet. persze ez személy-, és időfüggő.


Írjatok nyugodtan, akinek ezek okés dolgok. :)

2021. okt. 12. 20:07
 12/13 anonim válasza:
A legfontosabb, hogy jó humora legyen, gördülékenyek legyenek a beszélgetések, a többi úgyis kialakul. Ha valakivel egy hullámhosszon vagyok fél siker. Erősíti, ha van közös hobbi, amit lehet együtt csinálni.
2021. okt. 12. 21:39
 13/13 anonim válasza:

10es mondta a legjobbat xD


Én erre a kérdésre nagyon egyszerűen tudnék válaszolni 3 szóban.


-Testvérként tekintsen rám!


Ebben benne van minden.

2021. nov. 11. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!