Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat/beszélgető társakat...

Barátokat/beszélgető társakat keresek. Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Sajnos nem igazán vannak barátaim, és sokszor nincs kivel beszélgetnem, akár játszanom online vagy hasonlók. Talán az az oka, hogy fontosak nekem az érzések és nehezen találom meg a helyemet mások mellett.

Több idő mire valakit a barátomnak tudok nevezni, de azért szeretnék beszélgetni másokkal.

Amit fontos lehet tudni, hogy van egy párom, tehát ez nem egy társkereső kérdés. Örülnék ha tudnék lányokkal beszélgetni, mert talán egy "legjobb barátnő" hiányzik az életemből. Ettől függetlenül elvagyok srácokkal is, csak a velük való kommunikáció általában kimerül amikor rájönnek, hogy nem tudnak felszedni 😅 ha esetleg penne kedved társalogni akkor várom a privát üzeneteket 😊



2021. szept. 1. 19:22
 1/6 anonim válasza:

Szépen figyelmesen olvastam a kérdésedet, de szembejöttek ilyen kijelentések, hogy pasid van, aztán egyből utána az is, hogy inkább lányokat keresel.


Na mindegy, azért sok sikert.

2021. szept. 1. 19:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, inkább az elején letisztázom, hogy nem társkereső kérdés. Mint mondtam srácokkal is elvagyok, már amennyiben részükről nem fullad ki a beszélgetés, mert ők mást akartak. De köszönöm szépen, hogy elolvastad, és a biztató szavakat is 😊
2021. szept. 1. 19:29
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én lány vagy vagyok, igaz 10 évvel idősebb mint te, de szívesen barátkoznék. Ha gondolod, írj. :)
2021. szept. 1. 19:31
 4/6 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, ha gondolod. Hasonlóan vagyok mint te, bár egy kicsit más szemszögből, de emiatt nehezen megy a barátkozás.
2021. szept. 1. 19:46
 5/6 anonim válasza:

Írj nyugodtan. Én online sose keresek kapcsolatot, csak barátokat, szóval megértem a helyzetet.


Ha valaki nyomul, csak tiltsd le. Én ezt szoktam. :D

2021. szept. 1. 20:37
 6/6 anonim válasza:
én is szivesen barátkoznék és játszanék veled
2021. szept. 2. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!