Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat keresek!....Valaki?

Barátokat keresek!....Valaki?

Figyelt kérdés
Online barátokat keresek (főképp lányokat) akikkel órákig tudnék irogatni... Rólam: 16 éves a többit majd később... Esetleg ha szeretnél ismerkedni, beszélgetni akkor jelezz bátran :D

2021. szept. 5. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Bírom ezeket a lekezelő, flegmapicsa kontextusú kötekedéseket. Gondolom az ingerszegény életmód az oka. Amugy sok sikert, nekem is írhatsz ha úgy találod.
2021. szept. 5. 18:37
 2/11 anonim válasza:

1. Nem tűnt fel még, hogy ez a rovat arra van?

Hogy még ezen kívül szinte összes többi kérdés/kiírás is ismerkedés a kategórián belül!

2021. szept. 5. 18:45
 3/11 anonim válasza:
Mindig van egy ember aki folyton cirkuszol és nem bírja elfogadni hogy már több mint 1 éve lehet itt ismerkedni... Nagyon megkeseredett lehet szegény...
2021. szept. 5. 19:05
 4/11 Pawel166 válasza:

Szerintem nem ebben a kategóriában tették fel a kérdést ezért válaszolt így az első válaszoló.

Amit megértek, mert más kategóriákban nem nagyon szeretnék ilyen kérdéseket látni

2021. szept. 5. 19:11
 5/11 anonim válasza:
5. Akkor jelenti egyszerűen a felkiáltójelnél, hogy a kérdés rossz kategóriában van, de ő az egész oldalra nyilvánítja ki, hogy nem lehet.
2021. szept. 5. 19:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Na figyelem! Először is aki normálisan válaszolt annak köszönöm. Másodszor is, más oldalt nem találok ahol TALÁN vannak normális nem perverz agybeteg emberek... Írjátok meg kérlek, hogy mit rontottam el és javítom! Az elsőnek pedig annyit, ha nem tetszik ne nézd!
2021. szept. 5. 19:18
 7/11 anonim válasza:

6. Nincs semmi gond a kiírásoddal, csak az egyes púposkodott, de már törölték is kommentjét.

Sok sikert.

2021. szept. 5. 19:23
 8/11 anonim válasza:
Fiú vagy?
2021. szept. 5. 19:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen fiú...azt nem írtam oda
2021. szept. 5. 22:33
 10/11 anonim válasza:
Szia, én szívesen lennék a barátod ha még aktuális. :))
2021. nov. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!