Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen barátokat keresel?

Milyen barátokat keresel?

Figyelt kérdés

Milyen barátokat keresel?


Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az adott illető ahhoz,hogy barátságot köss vele?


2021. okt. 11. 11:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
Intelligens, őszinte, legyen humora, stílusa. De sosem kerestem baratokat, csak valahogy egymashoz sodort velük az elet.
2021. okt. 11. 11:40
 2/13 anonim válasza:

- Ne csak online beszélj velem. Persze nem kizáró ok az online beszélgetés, mert nem lóghatunk folyton egymás nyakán, de törekedjünk legalább néha találkozni, a gyakorisága távolságfüggő. Legyél nyitott utazni hozzám, én is fogok hozzád.

- Fogadj el olyannak amilyen vagyok, ez persze működni fog visszafelé is. Például ne akarj se rám beszélni, se rám erőszakolni olyan dolgokat, amikre egyszer azt mondtam, hogy nem. Van pár ilyen dolog, ha megismersz idővel megtudod.

- Ne ítélkezz nem, kor, külső alapján. A beszélgetés elején ezeket nem fogom elmondani, ha többször is rákérdezel, inkább hagyom az egészet. Engem se érdekel rólad mindez, ha akarod elmondhatod, én nem fogom firtatni.

- Légy önmagad, ne fogd vissza magad csak azért, mert mások azt mondták, hogy ne csinálj valamit, mert őket zavarja, vagy ilyesmi.

- Ha úgy érzed, hogy itt az ideje szintet lépni, például az írásos beszélgetésről hangra váltani, találkozni, akkor azt te jelezd nekem. Én azonnal nyitott vagyok minderre, hozzád fogok alkalmazkodni ebben. Van akivel 2 nap múlva már találkoztam, mással egy hónap múlva se. Amikor te úgy érzed, hogy itt az ideje, majd szólsz.

- Nem kell egyeznünk, nem baj ha mások vagyunk. Csak legyél nyitott az én dolgaimra, én is nyitott leszek a tieidre. Ne utasíts el semmit csak azért, mert te nem azt csinálod.


Nagyjából ennyi. Szerintem nem nagy elvárások.

2021. okt. 11. 11:50
 3/13 anonim válasza:

Legyen jó humora, magához való esze, és legyen őszinte, megbízható, tisztességes. Ennél többre tényleg nincs szükségem egy emberben.

(Jó, mondjuk az pluszpont, ha nem akar folyton politizálni.)

2021. okt. 11. 12:15
 4/13 anonim válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés


-Legyen őszinte, támogató, vicces.

-Hozza ki belőlem a legbolondabb énemet!

-Lehessen vele túrázni, mozizni, jókat enni, xboxozni, kocogni, koncertre járni, vásárolni.

-Ha nem szereti ezeket nem bánom, de legalább had mesélhessem el az élményeimet!

-Beszélgessünk bármiről tabuk nélkül!

-Fogadjuk el egymást úgy, ahogy vagyunk!

-Mivel nem szeretek online nagyon beszélgetni, esetleg ismerkedésnél, de értékelje többre a személyes találkozásokat, mint az online beszélgetést. Ehhez mérten ne sértődjön meg, ha nem válaszolok egyből.. Annyira utálom, hogy dolgozom, megnézem az üzenetet, esetleg folytatom a munkát és berágnak ha csak megnézem.. Pedig csak van más dolgom is.

2021. okt. 11. 13:00
 5/13 Hanna S válasza:
Titoktartó, megértő, vicces
2021. okt. 11. 13:09
 6/13 Hanna S válasza:
Minden témában lehessen vele beszélgetni
2021. okt. 11. 13:11
 7/13 anonim válasza:
Humoros,természetkedvelő, budapesti NEM ONLINE embert !
2021. okt. 11. 14:19
 8/13 anonim válasza:
Jó szőrös és van pénze.
2021. okt. 11. 14:35
 9/13 anonim válasza:
Hát ha már első körben működik az üzenet váltás (képes válaszolni) én akkor már nagyon boldog vagyok. :)
2021. okt. 11. 17:03
 10/13 anonim válasza:

Mostanában egy igazi barátra vágyom, akivel állandóan egymással és/vagy egymásnál csövelünk és mindent együtt csinálunk. Adnám ha punk lenne, vagy technos, vagy egy fura alternatív stílusú fūves bölcsészettan-hallgató, akivel néha Puzsért hallgatva összevitázunk valami tök értelmetlen dolgon. :D


De ez csak az ideális barátságról kialakított képem, igazából mindenkivel haverkodom, aki nem gyökér... szóval nem sok emberrel. :D

2021. okt. 11. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!