Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtál innen barátokat?

Találtál innen barátokat?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogy sikerült?

Mennyi esély van erre?



2021. szept. 6. 16:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
2 barátom lett innen. Mindkettő több mint egy éve és napi szinten beszélünk egymással.
2021. szept. 28. 07:34
 22/27 anonim válasza:
Igen, lehet azért normálisakat, értelmeseket találni itt, mégha többségében is vannak a ... Nem mondom inkább 😅. Volt több hosszú levelezésem, találkozásom is. Ffi vagyok.
2021. szept. 28. 11:25
 23/27 anonim válasza:

Én még soha, de még csak olyan sem volt akivel 2 levéllel többet tárgyaltunk volna. Jó lett volna valakit találni Győr könyékéről akivel néha el lehetne menni programokra,vannak barátaim, de a legtöbb vagy kapcsolatban van vagy nem ér rá esetleg messze él, vagy teljesen más érdekli. Randis levelet kaptam, de arra nem is válaszoltam vagy amelyikre igen és megírtam, hogy nem érdekel az ajánlat, mert nem randizni akarok vagy alkalmi kapcsolatot, csak barátkoznék, akkor az illető elmondott mindenféle mocskos ribinek.

Sajnos ez a tapasztalat.

27/N

2021. szept. 28. 19:23
 24/27 anonim válasza:
Ha valakinek van kedve barátkozni írjon nyugodtan :) 20/L
2021. szept. 29. 09:06
 25/27 anonim válasza:
Egy fogyitárssal gazdagodtam, akivel támogatjuk egymást a fogyókúrában. Megy egy ismerősei még. Barátok, alkalmi kapcsolatok nem nagyon sikerültek. N/23/Bi
2021. okt. 5. 12:11
 26/27 A kérdező kommentje:

Alig 1 hónapja írtam ki ezt a kérdést és nem gondoltam volna hogy ennyi válasz érkezik.

Megdöbbentő.

2021. okt. 5. 15:19
 27/27 anonim válasza:
Én is találtam, de csak sokára. Azzal maradt fent a beszélgetés, akivel átmentünk discordra.
2021. okt. 5. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!