Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtál innen barátokat?

Találtál innen barátokat?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogy sikerült?

Mennyi esély van erre?



2021. szept. 6. 16:35
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Kihatott rád? Jesszusom mit csinált? :(
2021. szept. 7. 14:14
 12/27 anonim válasza:
elég mély barátság kialakult köztünk, lényegében rámakaszkodott, mert nem volt neki senkije, szóval tényleg mindent megosztott velem, többek között néhány mentális betegségét is én meg próbáltam ezekhez alkalmazkodni és betudni az apróbb piszkálódásait meg "tréfáit" az állapotának. végül azzal tette fel az i-re a pontot, hogy mikor bejött ez a covid-os szarság, akkor ő magába zuhant és nem tud kommunikálni senkivel. 2-3 havonta adott életjelet magáról, ami ugyanarról szólt, hogy néha jobb, de még mindig nincs jól. a valóság meg igazából az volt, hogy semmi baja nem volt és mint kiderült, ezt párhuzamosan játszotta a szüleivel is. én pedig közel 1 évig aggódtam miatta, hogy mi lesz vele, rendesen rosszul éreztem magam, hogy nem tudok rajta segíteni. undorító dolog betegségekkel viccelődni. azóta, amióta megszakítottam vele a kapcsolatot, csak néha telefonon zaklat illetve volt már, hogy megadta random embereknek a telefonszámom, akik felhívtak...szóval ilyen gyerekes baromságokat művel az utóbbi időszakban.
2021. szept. 7. 14:25
 13/27 anonim válasza:
Én is találtam, bár igaz csak internetes barát maradt mert nagyon messze lakunk egymástól, de jókat szoktunk beszélgetni. Igazából az emberek többsége pár levélváltás után eltűnik talán ez a legnagyobb probléma és ezért nehezebb olyat találni aki nem ilyen
2021. szept. 7. 17:41
 14/27 anonim válasza:

3 emberrel beszélgetek, ebből kettőt itt "találtam", egyet pedig discordon. Sokan vannak, akik eltűnnek, ezt jól írják. A másik, hogy nekem nincs facebookom, és nem is hiányzik. Régen volt, nem tetszett és töröltem, nem szeretnék visszamenni. Én a discordot szeretem, az viszont sok itt megismert embernek nincs. Aztán kihalt a beszélgetés. Jó párral étmentem dc-re, aztán ott is kihalt. :(


(Nekem is lehet írni, ha valaki úgy érzi, hogy egy random 14-es válaszolóval akar írni. :D)

2021. szept. 7. 22:14
 15/27 Noren1989 válasza:

Egyszerű kis beszélgetésnek indult a legtöbbje. Utàna némelyik elmélyült, némelyikkel platformot vàltottunk, míg màsok teljesen elkoptak.


Szàmszakilag kb 5%uk marad meg egy évnél hosszabb tàvon.

2021. szept. 12. 21:18
 16/27 anonim válasza:

Eddig csak egy emberrel sikerült tartósan leveleznem, de itt már az elején érződött, hogy megvan az összhang, szerintem sok dologban hasonlítunk és emiatt remekül megértjük egymást. Találkozni még nem volt lehetőségünk, sajnos nagyon messze lakunk egymástól, de igazából elvagyunk így is.

Másokkal is volt már, hogy hosszabb ideig irogattunk, de ezek a beszélgetések egy idő után abbamaradtak, pedig volt köztük olyan is, amit közben átvittünk más platformra.

2021. szept. 12. 22:31
 17/27 anonim válasza:
Én találtam barátokat, ivó társakat, túra társakat. :) Szóval van rá esély. A kérdések és válaszok fogalmazásmódját, stílusát érdemes figyelni. Nekem ez vált be.
2021. szept. 19. 19:35
 18/27 anonim válasza:
#17 te hány éves vagy?
2021. szept. 19. 19:40
 19/27 anonim válasza:
28 éves.
2021. szept. 19. 19:42
 20/27 anonim válasza:
Én egy barátot sem találtam, de még levelezőpartnert sem, aki megmaradt volna 2 hétnél tovább. 9 éve gyakorizom és próbálkozom kapcsolatot kialakítani legalább egy emberrel.
2021. szept. 28. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!