Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult hogy találtatok...

Előfordult hogy találtatok barátokat ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Vagy inkább a szél hordta emberek jellemzőek itt.

Vélemények érdekelnének.



2021. márc. 6. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Előfordult
Nem jellemző
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, többet is.
2021. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiszek neked de sokszor látva ezt az oldalt azért nehezen hiszem hogy itt mélyebb barátságok kialakulnak.
2021. márc. 6. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak ilyen futó sz*rságok voltak, mindenki felszívódik egy idő után. Valljuk be, 95%-unk itt mentálisan nem oké, nem véletlenül vagyunk itt.
2021. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül azzal van csak gond inkább úgy látom hogy komolytalan lett az egész meg sokan heccből és brahiból vannak itt.
2021. márc. 6. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen találtam barátot a Gyk.-nak köszönhetően. Lassan egy éve beszélgetünk, nyíltan és őszintén.

Pár privát levél után átmentünk szóbeli társalgásba, ami mondhatom igen változatos és érdekes.

Viszont tapasztalataim szerint is sok a 'sérült' és 'furcsa' ember. Persze akadnak 'viccesek' is.

Szóval a Gyk. egy olvasztó tégely: belepottyan az ember és nem tudni mi jön ki belőle. Ettől még izgalmasabb csak nem szabad komolyan venni.

2021. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég vegyes a felhozatal az biztos. Én inkább úgy látom hogy tuti vannak még normális tagok viszont idővel kikoptak így a számuk eléggé megcsappant ennek köszönhetően vannak többségben a kissé defektes fazonok.
2021. márc. 6. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de online térben szerintem nem jó ötlet barátkozni (igaz a jelenlegi helyzet miatt máshogy nem lehet de akkor is). Most nem is pszichopata gyilkosokról beszélek hanem arról hogy nem látod a reakcióját amikor ír valamit stb.
2021. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb barátom innen van.
2021. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt vettem észre, hogy nem bantasbol, de van egy pár ember, aki a gyk.-t társkeresőoldalnak használja, de nem tudom, hogy miért, amikor vannak direkt erre kitalált oldalak. De persze vannak normális emberek is. :)
2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem az első mindent elmondott. De persze ilyen emberekkel is lehet barátkozni. Én ahogy magamon eszrevettem, talán csak akkor jövök fel két-harom evente egyszer talán, ha vmi komolyabb lelki válságban vagyok éppen. Persze ez én vagyok, de azért valljuk be... Legalábbis én ezt vettem észre magamon, hogy alapjáraton eszembe se jut ide feljönni😅.
2021. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!