Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs egyetlen barátom sem....

Nincs egyetlen barátom sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok. Az osztálytársaim egész nap a gép előtt ülnek, rossz a modoruk és tiszteletlenek. Értelmetlen játékokkal játszanak, (én is szoktam, már már naponta, de nem velük...) nem egy az érdeklődési körünk... Őket az autók, az informatikai dolgok érdeklik, engem csak a történelem és a főzés. Elkeseredett vagyok. Apukámmal csak néha találkozok, anyukámmal élek, és a barátjával, aki még pluszban idegesít, mert annyi férfiasság van benne, hogy kb semmi. Egy szerszámhoz sem tud hozzányúlni, még a szöget sem bírja beleütni a fába. Röviden: az osztálytársaim, ismerőseim mind ficsúrok, akik csak gépeznek egész nap, hátba támadnak mindenkit, és ketszinűek... egyedül néhány rokonommal (velük is csak heti 3x kb) és a macskámmal szoktam beszélgetni... mit tegyek?

2021. aug. 12. 21:02
 1/6 anonim válasza:
Keress újakat, akár neten. Persze később találkozzatok, aztán majd kialakul.
2021. aug. 12. 21:07
 2/6 anonim válasza:
Tanulj szakács akkor majd ott lesznek barátaid
2021. aug. 12. 21:20
 3/6 anonim válasza:
én leszek a barátod <3
2021. aug. 12. 21:51
 4/6 anonim válasza:
Szia.Ha lány vagy én szívesen leszek a barátod:)
2021. aug. 12. 22:21
 5/6 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. aug. 13. 01:14
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az én válaszom le lesz pontozva de sebaj. Szóval szerintem felesleges. Nálam a barátok mindig addig voltak ott amíg kellettem nekik nem 1-2 alkalommal. Beleuntam. Épp ezért nincsenek barátaim de nagyon jól megvagyok nélkülük. Egész nap keményen dolgozok, hazaérek, állatokat etetek aztán gyújtok egy vizipipát és boldog vagyok. Emellett olyan dolgokkal kötöm le az időmet amiket egyedül lehet csak csinálni.
2021. aug. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!