Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem az egyetlen igaz...

Elvesztettem az egyetlen igaz barátom, tudok valamit tenni, szokjam meg a magányt?

Figyelt kérdés

Általános iskola óta legjobb barátom (most 33 évesek vagyunk) és nagyon nem keres, nagyon nem ér sosem, eléggé kerül, mert becsajozott..

Új lány lett az életében és nagyon szerelmes így sajnos rám már semmi ideje. Eddig hetente többször találkoztunk, most már semmi, 2 hónapja nem is láttam... miért? Nagyon fáj és hiányzik, sokat gondolok rá..

Az hogy nekem párom legyen esélytelen... nem vagyok helyes, nem vagyok férfias és aszexuális vagyok... szóval szokjam meg a magányt? Vagy mi lesz?


2021. máj. 15. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.

Tudom, hogy szar lesz de nem vagy egyedül. Nehéz manapság barátokat találni.

Próbáld lefoglalni magad olyan dolgokkal amiket szívesen csinálnál. Egy ideig könnyű lesz a magány, utána szar, utána megint tűrhető majd megint szar.... és idővel megtalálod azt a érzéktelen zombi állapotot amiben már kényelmesen tudsz éldegélni.


Az élet elég kellemetlen de mindenki hozzászokik. :/

Bocsi, hogy nem voltam túl bíztató :p

2021. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy inkább önbizalomhiány akar lenni az az "aszexualitás". A külsőd nem érdekes, mindenféle külsejű emberbe lesz olyan, aki beleszeret. Azért csak ismerkedj, keresd a társaságot, legyen az sport, táncklub, kirándulókör, nyelvtanfolyam, szerezz be egy kutyát, ha szereted őket.
2021. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kábé normális, hogy ilyenklor eltűnik valaki amikor nagyon szerelmes. Majd visszatér még szerintem. Időnként keresd.
2021. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős, én is hasonló cipőben járok most. Próbálok türelmes lenni, mert amúgy megérdemli ezt a fajta boldogságot is, csak közben nekem is hiányzik. :/
2021. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen hosszú barátságok alapelve, hogy szabadon kell hagyni a másikat. Csodálom, hogy ilyen sok év alatt még csak most érzed először a "távolságot", szerintem volt hasonló már korábban is, csak kisebb mértékben, de kimondatlanul is mindig visszataláltatok egymáshoz. Mondom ezt úgy, hogy én 40 vagyok, de van egy ugyanilyen barátom, mint neked, és hasonló a helyzet velünk is. Ő is szerelmes épp, de meg mernék esküdni, hogy ettől még megöregedni is együtt fogunk.
2021. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk így lett vége egy barátságnak. Én utólag jöttem rá, hogy csak egy időkitöltés voltam a számára, boxzsák, valaki akinek elmondhatja a siralmait. ahogy lett valakije, leszart. neki ennyit értem.
2021. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!