Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb és egyetlen barátom...

A legjobb és egyetlen barátom elkezdett randizni, én meg rémesen érzem magam tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor újságolta, akkor próbáltam örülni és kérdezgettem a részletekről, de belül sírok, mert biztos, le fog cserélni, ha lát nálam jobb alternatívát bármiféle szoros kapcsolatra.

2021. júl. 31. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj el randizni te is. Rád fér úgy látom.
2021. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem randiztatok, ergo nem cserél le. Viszont tény hogy az ideje nagyrészét az új aprnterével fogja tölteni, pláne az első néhány évben.

A barátságotok megmarad (ha igazi barátság volt, nemcsak időtöltésre "használ"), de átalakul.

Találj magadnak te is valakit. És köss több barátságot.

2021. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha most nem is, egyszer be fog következni, szóval nem tudod húzni a megoldást az idők végezetéig. Kezdj el barátkozni másokkal is, szerezz új ismerősöket.
2021. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem tudok barátkozni. Előtte nem volt egy barátom se csak ismerőseim, akik ha örökre eltűntek egy szó nélkül, nem érdekeltek többé.
2021. júl. 31. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz barátkozni?
2021. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Alacsony szociális és érzelmi intelligencia, bizalmatlanság, diagnosztizált személyiségzavar, magas elvárások. Válassz!
2021. júl. 31. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, enm irigyellek, mert sokat kell melóznod magadon. Viszont legalaább tudod, hogy min kell dolgoznod. Tudom, nem vígasztal. De ez alapvető ahhoz,hogy előrébb juss.
2021. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajna ezen túl sokat nem lehet változtatni. Tudatos, kognitív empátián lehet dolgozni, de ami nem jön zsigerből, az nem jön. Ha minden ember meghalna, akit valaha ismertem, akkor hárman hiányoznának; ebből ketten a szüleim.
2021. aug. 1. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
De mégiscsak tudsz kötődni, csak nagyon nehezen. ami nem feltétlenül baj, mert legalább nem használnak ki...
2021. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Állatokhoz könnyebb. Van négy macskám és két kutyám. Az emberek közül meg, akitől nem mászok falra, és kedvelek annyira, hogy érdekeljen, azoknak a részéről mindig azon rettegek, hogy mikor jönnek rá, hogy vannak nálam jobb lehetőségeik is, és hagynak ott a francba.
2021. aug. 1. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!