Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van még fent valaki? Mit...

Van még fent valaki? Mit csináltok, hogy nem alszotok épp?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 01:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én sem alszom, nekem elvileg nem is szabad most, mert dolgozom, kórházban vagyok laboros, ha bármi történne pl. Baleset, rosszul lesz egy beteg akkor én vagyok ügyeletben, hogy leteszteljem a küldött mintát. De most tizenegy óta semmi nincsen.
2021. júl. 11. 02:19
 12/14 anonim válasza:

Kedves előző, ne feledd, ha egy kórházi katona azt mondja majd neked (eljön az az idő), hogy kettő meg kettő az öt, akkor fogadj szót neki és engedj az erőszaknak. :) Tudod, fegyver van náluk, kedvesen, magas érzelmi intelligenciájukkal védik az emberek egészségét. Sőt, van ürügy is részükről, hiszen megkapták a részletes utasítást fentről.


Én személy szerint örülök, hogy szeretet és megértés uralkodik a Földön. És annak is örülök, hoyg kettő meg kettő az öt. A tév-ben is annyiszor elmondták már, hogy kettő meg kettúő az öt, vakon hiszek a tévének, és a tévében szereplő lefizetett szakembereknek. A többi szakember válazán viszont elsem gondolkodom, mert tipikus nyárspolgár vagyok. Szívesen meghallgatom az ellenérveket, be-e-e-e-e-e lehet bizonyítani számomra, hogy nincs igazam. Más kérdés, hoyg ilyenkor kapom ellő a jóóóó öreg erőszakot. :) Ugye, hoyg én vagyok az okosabb? :) Kettő meg kettő az öt.

2021. júl. 11. 02:25
 13/14 anonim válasza:
Család elment nyaralni, barátnőm meg haza, egyedül vagyok itthon, 1 éve először. Hangszórón csapatom a tomorrowland radiot, most játszottam le az f1es spanyol nagydíjat 66 körrel, 6. lettem😂
2021. júl. 11. 02:37
 14/14 anonim válasza:

Én pedig álmomban felrobbantam miután kaptam egy hát lövést. Nemtudom mit álmodtam, de még érzem a hátamban..

Úgyhogy már nem is alszok 3 óta. Hálistennek vasárnap van.

2021. júl. 11. 04:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!