Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit alszotok? Mit...

Ti mennyit alszotok? Mit csináltok, hogy ne kattogjon állandóan az agyatok a kisbabán?

Figyelt kérdés

Kb. 11-kor alszom el este, és hajnalban 4 körül kipattan a szemem, és nem tudok visszaaludni. Állandóan jártatom az agyamat, hogy mi hogy lesz, mit kell még venni a babának, hogy rendezzük be a kisszobát, elég lesz-e a pénzünk stb...Ez megy két 2 órát, utána nagy nehezen visszaalszok valahogy, de 7-8-kor megint felkelek.

28 hkm


2012. aug. 12. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok jó pár hete, ha épp nem a gyomorsavam ébreszt fel, akkor WC-re kell mennem, vagy két órás forgolódás után rájövök, hogy lehet hogy csak éhes vagyok és azért nem tudok visszaaludni, akkor felkelek, eszek pár falatot, és utána elalszok, néha meg csak szimplán levegőt alig kapok, és az nem hagy aludni. De már csak pár hét, gyorsabban elrepül, mint gondolnám :)

Boldog babavárást:)

Üdv 34hkm

2012. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szuperül alszom, bár még csak 24 hetes vagyok, így nem nagy a hasam, nincs gyomorégésem, görcseim sem.


Élem az életem, nem gondolok 24 órában a babán, tudomásul vettem, de nem lettem mániákus.

2012. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok kedves kérdező, azzal a nehezítéssel, hogy ha esetleg vissza tudok aludni, akkor jön az én 3,5 évesem, és kiver az ágyból. Mivel már délután nem alszik, ezért a pihenésre esélyem sincs napközben. Minden éjjel kb 5x kelek a pisi miatt, és a hajnali kelésemből nem tudok vissza aludni. Ilyenkor össze-vissza cikáznak a gondolatok a fejemben. Befordul-e már végre a kisfiam, vajon hova rakjam az ágyát, mit kéne főzni, mit kéne venni a boltban, stb...!

Szóval teljesen átérzem a helyzeted.

Kitartás, már nincs olyan sok hátra neked sem!

35hkm

2012. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10kor megyek el aludni, olvasok minden este a babának. Kb 11 körül alszom el. 1kor és 3kor kelek pisilni, szerencsére azonnal visszaalszom.

Minden reggel 7kor kelek, mert dolgozom.

Éppen ezért nem kattog állandóan az agyam a baba körül, van (sajnos) "más" program.

Már majdnem mindene megvan, már csak apróságok hiányoznak + a gyerekszoba elrendezése, de arra is olyan szeretettel gondolok, hogy inkább kikapcsol, minthogy kattogna az agyam rajta. :)

23 hetes kismami

2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mániákus?? Ez elég elég meredek kifejezés szerintem! Az, hogy szeretettel és már türelmetlen várakozással gondolok a gyermekemre nem hiszem, hogy mániákus cselekedet lenne, de mindegy! Igyekszem mindent tökéletesen megtervezni ahhoz, hogy Ő boldog legyen, és mindene meg legyen. Én ilyen vagyok, és ezek szerint még néhányan vagyunk ezzel így!!

Elég sokat vártunk rá, és nagyon nehéz volt az út idáig, talán ezért is gondolok mindig RÁ!

Nektek is boldog babavárást!

2012. aug. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!