Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van még fent valaki? Mit...

Van még fent valaki? Mit csináltok, hogy nem alszotok épp?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 01:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gépeket telepítek, már nem is tudom hanyadikat :D
2021. júl. 11. 01:12
 2/14 A kérdező kommentje:
Meló?
2021. júl. 11. 01:19
 3/14 anonim válasza:
Igen
2021. júl. 11. 01:21
 4/14 A kérdező kommentje:

Én pedig gondoltam elütöm az időt valamivel, várom a Copa America döntőt, ami 2-kor lesz.


Azt hiszem te rosszabbul jártál. :D hétvégén, hajnalban melózni...

2021. júl. 11. 01:24
 5/14 anonim válasza:
Biztonsági őr vagyok egy építkezésen éjjelente, úgyhogy nincs jobb dolgom, mint gyakorizni.
2021. júl. 11. 01:37
 6/14 A kérdező kommentje:

Uh.. az sem túl jó.


Egyszer pont ezen gondolkoztam, amikor láttam egy biztonsági őrt egy nem túl forgalmas helyen. Volt egy konténerje, abban volt, néha kijött körülnézni és ennyi.


Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne golyózzon be az ember?! Meg mit szabad?! Gondolom filmezés kilőve. Plusz attól el is álmosodik az ember. Marad max a telefon nyomkodása vagy olvasás.

2021. júl. 11. 01:42
 7/14 anonim válasza:
Én azért vagyok még fent, mert gyakorikérdéseken válaszokat írok, rendkívül hasznosakat, akár a jelen válaszom is amilyen nagyon hasznos. Akárcsak a többségé.
2021. júl. 11. 01:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Némi frusztráltságot érzek.
2021. júl. 11. 01:52
 9/14 anonim válasza:
Nézhetek filmet, sőt még játszhatnék is, a főnököm még az alvás is megengedte. Hála Istennek nyugodt kisvárosban élek, ahol szinte soha semmi nem történik. Egyébként igen én is bódéban ülök. A begolyózásról pedig annyit, hogy az elején rettenetes és tényleg bele lehet őrülni, de miután megszoktad, hogy unatkozol már nem vészes. Szerinted miért gyakorizok? :D
2021. júl. 11. 01:53
 10/14 anonim válasza:

Ne érezd magad frusztráltnak, kedves kérdező. Mi megértünk téged. Azokat is megértem, akit csak őgy lehülyézünk. Épp ezért hülyézzük le! Ez egy gyakorikérdések szokás, mi pedig gondolkodás helyett vakon, szokásokat alkalmazunk. Tehát mi vagyunk okosak, mindenki más meg hülye. Szerintem ez egy értelmes hozzáállás, érdemes sokat itt tartózkodni.


A választékos kifejezéseket meg azért használjon, nehogy feltűnjön, hogy egy buta bunkó paraszt vagyok. Bocsánat, most meg épp fingottam. De kár, hogy nem mások orra alá. De ennek legalább örül a többség. Ha segítek abban, amihez értek (pl mert szakmám, és gyakrolati tapasztaltom van), abba viszont belekötnek a laikusok, és még én vagyok az okoskodó. De szerintem igazságosan járnak el. Nyilván.


Miért? Mert csak. Úgy vettem észre, mélyenszántó gondolkodásra vall a "csak"-kal érvelni a gyakorikérdéseken, ezért igyekszem tanulni másoktól érvelési technikát.

Csak. Csak. Csak.

Kezdek belejönni!

2021. júl. 11. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!