Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem alszotok mit csináltok...

Ha nem alszotok mit csináltok késő éjjel?

Figyelt kérdés
(A 18+os dolgokon kívül)
2021. febr. 25. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Érdekességek után kutatok.
2021. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aludni szoktam,csak nagyon későn fekszek le,most pl. ide írok,közbe meg van állítva egy film,ha itt szünetet tartok,nézem tovább,miközbe írok pedig zene szól,de ennem is kellene már megint,szóval lehet sütök tojást még most,és le is kéne már mennem,megcsinálni a fekvőhelyemet,és igen 18+ dolgot is kellene már csinálnom,mivel ma még egész nap nem volt rá alkalmam,de azt hiszem ezt most már ki is hagyom,pontosabban tegnap,mivel most nézem csak az időt,hogy már ma van.
2021. febr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2

Te vagy az egyetlen ember a gyakorin, aki 5-10 soros mondatokat képes írni. Már régóta figyellek.

2021. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.:De nem mindig,attól függ milyen kedvem van,van hogy jó hosszan is tudok írni,van hogy írok egy szót,vagy kettőt egy mondatnak,ez változó.De tudom mire céloztál,nincsen kedvem mindig pontokat tenni,így szoktam csinálni,igen.
2021. febr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3.:És sokszor oda se figyelek,most pl. az előzőnél a számot is elírtam.
2021. febr. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ébren vagyok
2021. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kedvenc Twitch streamereim streamei általában 1-2 órakor fejeződnek be az időzónák miatt. Mivel ez jelenti nekem a kikapcsolódást, hogy őket nézem, fentmaradok. Miután befejezték, megyek twitterre, instagramra stb. És vagy harmadjára nézem át az összeset (a semmiért), mire inkább elmegyek aludni unalmamban. Karantén alatt teljesen megszűnt nálam a rendes alvás fogalma (sajnos).
2021. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én edzeni vagy telefonnal játszani szoktam.
2021. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!