Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Intelligens emberek, valaki? 27F

Intelligens emberek, valaki? 27F

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom, unatkozom éppen szóval ha valaki akar írni, jöhetnek az üzenetek! :)
2021. ápr. 30. 21:05
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Az semmit nem ér.


Személyes iq tesztre gondoltam amit szakértők bonyolítanak le. Ott is van hasonló feladat mint a mensán csak neked kell kirakni előttük, de ezen kívül életfilozófia, irodalmi műkritika is van benne.

Ott kiderül mennyire vagy értelmes.

2021. máj. 1. 00:13
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor lehet nekem rosszul tanították az USA-ban a statisztikát, ha az semmit se ér. Őszintén nem élvezetes veled beszélni számomra (a negatív hozzáállásod miatt), de azért köszönöm a válaszaidat!
2021. máj. 1. 00:22
 23/29 anonim válasza:
:D Jujj, miért lovagolták meg így ezt az 'intelligens' kifejezést. Mintha a kérdező valami ördögtől való dolgot mondott volna.
2021. máj. 1. 10:20
 24/29 anonim válasza:

23# Csak nem szeretjük, ha egy nem intelligens ember annak hiszi magát, és az elvárásainak senki nem felelhet meg emiatt.


Egy újabb felesleges kérdés a gyakorin.

2021. máj. 1. 10:30
 25/29 anonim válasza:

Nem szeretitek. Oké.

De nem is ismered, minek ítélkezel?

Szerintem nem volt benne rossz szándék.

Miért is felesleges kérdés a gyakorin? Te is kiírhatod, ha beszélgetőtársat keresel, ő is.

2021. máj. 1. 17:01
 26/29 anonim válasza:
25# Akinek van esze, nem ez alapján szelektál, csupán várja a megfelelő alanyokat a semmiből, majd ő maga dönt.
2021. máj. 1. 17:20
 27/29 anonim válasza:
#21 amiről te beszélsz az teljesen más. Ne keverd az intelligenciát a műveltséggel. Egyébként a mensa tesztet is "szakértők" rakják össze. Az filozófia meg a műkritika pedig szubjektív, úgyhogy még műveltségnek sem lehet hívni. De ha valaki verhetetlen sakkban, már az is jó bizonyíték az intelligenciájára.
2021. máj. 1. 21:17
 28/29 anonim válasza:

26: Tehát akinek van esze, annak nem lehet önálló gondolata, pont úgy kell erről gondolkodnia, mint neked?

:D Értem.

2021. máj. 1. 21:50
 29/29 anonim válasza:
28# Látom sikerült megragadni a lényeget.
2021. máj. 1. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!