Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kell nekem egy bolond baratno...

Kell nekem egy bolond baratno XD ?

Figyelt kérdés
21/L
2021. márc. 7. 18:08
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

"Kepes vagy egy regenyt irni ,amiben lenezed az embert ." Eddig még sehova nem írtam regényt. Csak válaszolok a nekem címzett kommentekre. Nézd vissza a te hozzászólásaidat, és hozzájuk képest az enyéimet.


"Az okos enged a bolond szenved"

Akkor ideje megfogadnod ezt a szép tanácsot.:D Nem én vagyok, aki itt továbbra is szenved. Egyszer-kétszer egy nap felnézek,aztán válaszolok arra, amit nekem írtál. Így működik a komminkáció tudtommal.


"Sajnos vannak olyan emberek akiknek nem adatott Meg az ,hogy jarjanak iskolaba ,nem tanultak Meg irni olvasni"


Mindenkinek megadatott, hogy írni és olvasni tanuljon a saját anyanyelvén, ha már az internet és a wifi igen.Csak akarni is kéne.


"hath tudtommal nem vagyok koteles arra h TOKELETESEN irjak magyarul vagy akar Meg beszeljek se."

Én ukrán iskolát végeztem, 11 osztályt. De egyébként se írtad ezt sehova előzmenyként. Viszont nem hiszem, hogy 7 év alatt még mindig nem sikerült megtanulni jobban, ez nem rakéta tudomány, és gondolom magyar az anyanyelved.

2021. márc. 14. 19:35
 42/50 A kérdező kommentje:
Ezt te tudod drága jobban ;)
2021. márc. 14. 21:32
 43/50 A kérdező kommentje:

De amugy tenyleg nem értem a felfogasodat .

Elsonek is en ki irtam valamit ,TE válaszoltál rá ,és ebből kezdödött ez az egész :))

SZOVAL NEM ÉN IRTAM NEKED ,SOT SENKI NEM IS KERDEZETT XD



A masik dolog ,hogy mindenkinek meg adatott?

Ugy latszik nem sokat tudsz a vilagrol,mi van azokkal a gyerekekkel,akiket a szulok nem visznek iskolaba? Nem iskolaztatjak oket ? Nincs ra lehetoseg,nincs miben menjenek ,nincs mit vigyenek enni ,stb meg sorolhatnam ..


A kovetkezo dologra annyi a valaszom,hogy ha szepen eltudod olvasni a kis uzeneteim akkor azt jelenti,hogy megtanultam irni hála az istennek es attudom adni az informaciokat irasban is .

Meg hath tudod ,ha valakinek az anyanyelve magyar ,az nem azt jelenti hogy romaniaban sokat is hasznalja :))


Szoval errol ennyit .

Nem latod mennyire szanalmas vagy? De tenyleg....

Probalod itt nekem osztani az eszt.

Hat sajnos nem lehet mindenki olyan okos mint te drágám. 😊😊😊

Elkell fogadnod ,hogy te vagy a világ észlénye :)

Isten hozzád megy ha valami iratot át kell javitani ,csak vigyazz ne nagyon szolj be neki,mert a vegen meg megbuntet 😀😀😀😀😀

2021. márc. 14. 22:43
 44/50 anonim válasza:
Hugyoztál már be a buszon?
2021. márc. 15. 16:01
 45/50 anonim válasza:

"Ugy latszik nem sokat tudsz a vilagrol,mi van azokkal a gyerekekkel,akiket a szulok nem visznek iskolaba? Nem iskolaztatjak oket ? Nincs ra lehetoseg,nincs miben menjenek ,nincs mit vigyenek enni ,stb meg sorolhatnam"


Akkor értelmezd újra,amit írtam. Akinek van wifije és internetje, mint neked, annak megadatott, hogy saját maga is megtanuljon helyesen írni. Én is így tanultam meg, drágica.:) Minden egyes szót kikerestem google-ban.


"Nem latod mennyire szanalmas vagy? De tenyleg...."

Szerintem az a szánalmas, hogy ennyire megsértődsz, ha valaki fényt vet a hibáidra. Ahelyett , hogy önmagadra reflektálnál,és javítanál rajtuk, csak kifogásokat keresel. :D

Igenis igénytelen, ha valaki nem tud rendesen írni.


Amúgy elég gyenge ez a Jézusos "beszólás". Én ateista vagyok. :3

2021. márc. 15. 17:56
 46/50 anonim válasza:

Ja meg ez:

"Elsonek is en ki irtam valamit ,TE válaszoltál rá ,és ebből kezdödött ez az egész :))


SZOVAL NEM ÉN IRTAM NEKED ,SOT SENKI NEM IS KERDEZETT XD"


Azzal, hogy kiírtad ezt a kértést erre a forúm oldalra, azzal te beleegyezetél abba, hogy bárki írhat neked választ. :) Ez így működik kedves. Ide bárki írhat, akár tetszik, akár nem.

2021. márc. 15. 18:00
 47/50 anonim válasza:
Kell!
2021. márc. 18. 19:21
 48/50 anonim válasza:
Nojééééémi 😫 leszel a bolond barátnőm?!?!?
2021. márc. 19. 16:58
 49/50 anonim válasza:
Nekm kellemesen kell
2021. márc. 19. 17:05
 50/50 anonim válasza:
#XD
2021. márc. 19. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!