Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kell nekem egy bolond baratno...

Kell nekem egy bolond baratno XD ?

Figyelt kérdés
21/L
2021. márc. 7. 18:08
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Nem ,hanem Z tipusu.

XD

Gyere màr aldjon Meg az isten had làssam,kiez a nagytudàsu

2021. márc. 11. 14:15
 32/50 anonim válasza:
Ez nem nagy tudás, de jó, hogy valaki így felértékel.:D Kb mint akinek bicklije van, és a Subarut is jó kocsinak tartja. xD
2021. márc. 11. 16:41
 33/50 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz magadra :)
2021. márc. 11. 17:23
 34/50 anonim válasza:
Úgy általában az vagyok.:)
2021. márc. 12. 09:29
 35/50 A kérdező kommentje:
Csak nm èrtem h mire XD
2021. márc. 13. 12:03
 36/50 anonim válasza:
Sajnálom, ha te nem szoktál büszke lenni magadra.:D Bár sejtem, hogy miért.
2021. márc. 13. 13:46
 37/50 anonim válasza:
Mibajod
2021. márc. 13. 19:58
 38/50 A kérdező kommentje:
En Meg azt sajnàlom,hogy a való èletben,csak egy visszahuzott fülü nyúl vagy ;)
2021. márc. 14. 08:56
 39/50 anonim válasza:

Ha már látatlanba konspirálunk egymásról, akkor én is sajnálom, hogy nem sikerült kijárnod a 8 osztályt,mekis dolgozóként gürcölsz minimálbérért, és megsértődsz a legkisebb kritikán is,ami a pocsék helyesírásodat éri.:D


Nem tudsz rólam semmit, de ha egy ismeretlen véleményén ennyire felhúzod magad, akkor gyanítom, ha a való életben szólna be neked valaki, hogy "vegyél már egy könyvet kezedbe, mert hülyén fogsz meghalni", akkor egy évig dolgoznád fel ezt a sérelmet.:D

2021. márc. 14. 17:39
 40/50 A kérdező kommentje:

Ha màr a pszihologust jàtszuk akkor aztis emlitsuk Meg hogy van a mondas

Az okos enged a bolond szenved

De the be hidd magad az okosnak

Kepes vagy egy regenyt irni ,amiben lenezed az embert .


Sajnàlom,hogy ide jutottal...

Feljossz az oldalra,es ismeretleneket oltogatsz,ha esetleg nem TOKELETESEN it let egy szot ,vgy akarmi.


Tudod.....az elet nem tokeletes,ahogy az emberek sem.

Sajnos vannak olyan emberek akiknek nem adatott Meg az ,hogy jarjanak iskolaba ,nem tanultak Meg irni olvasni.

Akkor ok mik ? Kukaba való selejtek ?

Nem ertem a felfogasod.


Ami a màsik dolog az az,hogy igazad van ,nem ismerjuk egymast itt oltogatjuk egymast de egyiksem tud semmit a masikrol.(napok ota)



Pelda en igen rossz passzban voltam az elmult nehany napban ,es termeszetesen legszivesebben foldhoz vertem volna a telefonom.

Es szerintem az en cipomben ugyan csak sok mindenki felhuzta volna magat.


Nah de hagyjuk ezt az egesz dolgot .

Amit Meg szerettem volna mondani az az ,hogy igen bevallom vannak szavak Amit lehet nem TOKELETESEN tudok leirni vagy akarmi .

De en azthiszem ,hogy eleg szepen irok magyarul a helyzetemhez kepest.

7-edik osztalyik Roman iskolat vegeztem.8-adikban màr magyar iskolaba jartam ahold az IRAs eleg nehezkes volt ,mind addig amig egy magyar orat tarto osztalyfonokom Lett ,akinek koszonhetem ,Amit tudok magyarul irni szepen.

A màsik dolog Meg az h Romanian elek(nem erdelyben ),es hath tudtommal nem vagyok koteles arra h TOKELETESEN irjak magyarul vagy akar Meg beszeljek se.

2021. márc. 14. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!