Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vagyok bolond?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel egy középsuliba jártunk, aminek már vagy másfél éve vége. És kb alig beszéltünk egymással, szóval kb semmi közöm nem volt hozzá. És mostanában folyton ő jár a fejemben, pedig tényleg nincs okom rá. Meg tényleg semmi se történt, ami magyarázná, hogy mért gondolok rá. Sőt, már azóta ismerkedtem, beszélgettem más fiúkkal, stb.. Utoljára nyáron találkozultunk egy munka miatt, és azóta se volt semmi. Egy ideje megszállottan nézegettem a fb oldalát, ezért inkább töröltem az ismerőseim közül, mert már ijesztőnek éreztem a dolgot. :D

Valaki aki elolvasta mondja már meg mi bajom van, mert még csak azt se mondhatnám hogy ú, de összejönnék vele. Mert vannak olyan dolgai, amiket nem tudnék tolerálni. Szóval unatkozik az agyam vagy mi ez?

Köszi a választ. :)



2021. febr. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nem találod vonzónak? Lehet, hogy pusztán emiatt vagy ennyire "ráizgulva" úgymond.
2021. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis de. Csak nem jellemző rám az ilyen, azért lepődtem meg. :D
2021. febr. 27. 15:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valami ötlet esetleg?
2021. febr. 27. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más. Vonzónak találtad, az agyadban megjelent a hiány érzete és rá gondolsz.

Vagy megpróbálod felszedni és ha nem megy tovább lépsz vagy lefoglalod magad mással.

2021. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vonzódsz hozzá, próbálj meg elkezdeni beszélgetni vele, reagálj egy képére, amit kirak messengeren vagy instán napjába, stb.
2021. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!