Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy kitalált/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy kitalált/idegen személybe?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve a gondolataim nagy részét kiteszi ő. Valójában létezik, viszont nem ismerem, talán 1 régi képet láttam róla.

Viszont teljes személyiségét, érdeklődési kört adtam neki, és állandóan csak rá gondolok.

Évekkel ezelőtt meséltek nekem róla, és nem tudom kiverni a fejemből, de már több mint 2 éve nem is említették nekem. Félek, hogy ez örökké fog tartani, és miatta nem tudok kapcsolatot létrehozni senkivel, mert senkit sem találok annyira tökéletesnek, mint amilyennek őt elképzelem.

Nem tudom hogy most őt szeretem,(az alpaján a kevés információ alapján amit róla hallottam) vagy azt az embert akit kitaláltam és a bőrébe bújtattam.

Hogy tudnám elfelejteni? Vagy mi ez egyáltalán? Más is érzett így?

Normális ez?

Köszönöm ha valaki tud segíteni!


16/L



2019. júl. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha elkezdessz ismerkedni és találsz valakit akivel nagyon sok időt töltetsz és beleszeretsz,valószínű eltudod felejteni!!
2019. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem szereted.A gondolat,hogy milyen lehet és a külseje tetszik maximum.De ne aggódj,ez teljesen normális...általában elég szórakoztató is ábrándozni valakiről.Ha találkozol egy “igazi”fiúval/lánnyal,elfelejted ezt a kitalált személyiséget.Az is lehet hogy előbb megunod,mint valakit találnál.
2019. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kinövöd ezt
2019. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Skizofrénia xd
2019. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!