Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kell nekem egy bolond baratno...

Kell nekem egy bolond baratno XD ?

Figyelt kérdés
21/L
2021. márc. 7. 18:08
1 2 3 4 5
 21/50 anonim válasza:
Ja 3
2021. márc. 10. 04:52
 22/50 anonim válasza:
24L Leszbi érdekel?
2021. márc. 10. 04:52
 23/50 anonim válasza:
Ha ez a kérdés igaz, bár erre kevés esély van, akkor baromira buta és gyerekes vagy 21 éves létedre, már megbocsáss. Neked egy 8 éves barátnő kell.
2021. márc. 10. 13:07
 24/50 A kérdező kommentje:

23#


Inkabb vagyok egy 10 evesz aggyal,mint hogy az èletemet ugy eljem le,hogy egy unalmas,komoly ,mogorva ember vagyok.

Meg me haragudj màr,hogy en mas vagyok mint te,az emberek különböznek egymàstol.

Sot jogukban àll ,hogy olyanak legyenek ,amilyenek szeretnènek lenni.


Èn egy olyan lany vagyok,aki 21 èvesen imàdja a free fire ,gta jatekokat,es lehet hogy jobban is lefoglal engem mint egy gyereket.

Nem vagyok olyan lany hogy a hangszàlam majd ki szakad olyan kènyesen beszèlek Meg nem felek hulyen kimondani szavakat ,vagy csunyan beszelni ,komoly pillanatokban is kepes vagyok elrohogni magam.

De ez van !!!

Es szàjba b*szhatod magad ha nem tetszik mert mindenki leszarja a vèlemènyed !!

Ereggy takarits a te szemèlyisèged környèkèn....

Mert k*rvara nem èrdekel,hogy te vagy màs mit mind.

2021. márc. 10. 16:29
 25/50 anonim válasza:

"...mindenki leszarja a vèlemènyed !!"

"Mert k*rvara nem èrdekel,hogy te vagy màs mit mind."


Ez után az agresszív monológ után, kismillió helyesírási hibával és elgépeléssel, el is hiszem neked.:D

Pont így reagál valaki, akit nem érdekli a szembesítő kritika.

Az igazság fáj...

2021. márc. 10. 16:44
 26/50 A kérdező kommentje:

Me adja az isten h valaki eggyetlen egy szot is rosszul merjen irni

Vagy eggyetlen egy vesszot kihadjon mert akkor kevesebb ember lessz mint az aki szepen TOKELETESEN IR.....

komolyan mondom,ennyire szanalmas embert Meg nem lattaam

Fogd Meg a helyes irasod es dugd fel magadnak,ahogycsak tudod.



Jogomban all ugy irni ahogycsak szeretnek ,neked Meg semmi kozod hozza.

2021. márc. 10. 19:29
 27/50 anonim válasza:

Nekem is jogomban áll véleményt formálni, attól hogy az még neked nem tetszik.:))


Itt nem egy-két hibáról van szó, te gyakorlatilag egy funkcionális analfabéta vagy.


egyetlen*

kihagyjon*

lesz*

helyesírás*

ahogy csak*

eredj*



Nem muszáj abba belekötnöm, hogy ékezet nélkül írsz, vagy nem teszel sehova vesszőt. Te alapvető szavakat nem tudsz helyesen írni 21 éves létedre.

2021. márc. 10. 20:36
 28/50 A kérdező kommentje:

Megkène tanuld èrtelmezni a szavakat

Az analfabèta szó az tudtommal azt jelenti h valaki nm tud irni olvasni.

De mindegyis,helyesirasi ellenorkent szerepelsz a nagykonyven ugy latszik nincs mit vitazni az ilyen handikapatokkal .

Tietek a vilag.

A nagy helyesirasotokkal sokat ertek ....

A szad legyen nagy,ne az iras szakertelmed.

Tuzbe teszem a kezem,hogy itt mindenkit oltogatsz a rothadt helyesirasoddal ,a valoeletben Meg why nagyra nott nyuszi vagy akinek csak itt ismeretlen emberkent nagy a szaja ....

Lodd fejbe magad ,mert az ilyenek mast nem erdemelnek....

2021. márc. 10. 22:37
 29/50 A kérdező kommentje:

Vagy tudod mit ??!

Jelolj be Facebook-on es inkabb mond ott a vèlemènyed.

Ott kifejtheted bovebben a dolgokat.

Mert szeretem tudni kivel vitazom...

2021. márc. 10. 22:39
 30/50 anonim válasza:

"Az analfabèta szó az tudtommal azt jelenti h valaki nm tud irni olvasni."


Vagy csak nehezen tud, ami te rád igaz.:D

De ha már ennyire szereted a mentál gimnasztikát, akkor áruld már el, mi az a szó, hogy "handikapat". :D Mert ennek se angolul, se magyarul nincs értelme. Gondolom az angol " handicapped" szóra érted, viszont ennek sincs értelme, mert ez magyarul "mozgássérültet" jelent. Meg kéne tanulni értelmezni a szavakat.:))


Aztan meg jön az érvelni nem tudó, inkább erőszakhoz folyamodó proli megnyilvánulás. Áruld már el, miért is kéne nekem szemtől szemben bunyózni veled, hogy érvényesüljön a véleményem? Ennyire nem bírod a kritikát? Még csak meg se próbálsz érveket felhozni, hanem egyből verekedni akarsz. Megkérdezhetem, hogy esetleg C típusú állampogár vagy-e? :D

2021. márc. 11. 09:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!