Olyan lányokat keresnék, akik szeretik az animéket, vannak ilyenek itt?
Inkább 18+ évesekkel beszélgetnék szívesebben.
Kicsit több mint 30 vagyok. Szeretem az állatokat, főleg a macskámat, akit nagyon imádok. Van egy pulikutyám is, bár ő már kicsit öreg, azt hiszem 12 éves lesz idén.
Szeretem az animéket korom ellenére és azt szokták mondani, hogy aki szintén szereti, az már rossz ember nem lehet. Akármiről szívesen elbeszélgetnék, de talán most kicsit az anime lenne az, ami a középpontban lenne.
Amik nagyon bejöttek és a kezdetét jelentette nálam az animéknek, egyszer a Bleach, Naruto és a Death Note volt. Nálam talán mai napig ezek a BEST-ek.
Aztán jött egy csomó rövidebb kis anime, kicsit ilyen romantikusabbak.
De szeretem a fantasy-kat is, vagy ilyen varázslósakat, mint pl a Fairy Tail volt. Az is egyik főbb kedvenc.
Szeretem a kicsit perverzebb, de NEM SZEXUÁLIS jellegű animéket is, összefoglaló nevén: ecchi animéket.
Ha volna valaki aki szívesen elbeszélgetne erről velem, hogy neki mi tetszett, melyik animebe ki volt a kedvence, mi volt a kedvenc sztorija, örülnék egy kis beszélgetésnek. Meg talán tudnál adni pár tippet, hogy mit lenne érdemes megnéznem! Előre is ARIGATOU!
Hajnali 1:20-kor írtad ki a kérdést...
Majd 2:16-ig vártál.
Szerinted, egy pár emberen kívül ki van még fent ilyenkor?
basszus, lányt nappal is elég nehéz találni, nem még éjszaka, főleg olyat, aki animézni is szeret😂
19F
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!