Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan lányokat keresnék, akik...

Olyan lányokat keresnék, akik szeretik az animéket, vannak ilyenek itt?

Figyelt kérdés

Inkább 18+ évesekkel beszélgetnék szívesebben.


Kicsit több mint 30 vagyok. Szeretem az állatokat, főleg a macskámat, akit nagyon imádok. Van egy pulikutyám is, bár ő már kicsit öreg, azt hiszem 12 éves lesz idén.

Szeretem az animéket korom ellenére és azt szokták mondani, hogy aki szintén szereti, az már rossz ember nem lehet. Akármiről szívesen elbeszélgetnék, de talán most kicsit az anime lenne az, ami a középpontban lenne.


Amik nagyon bejöttek és a kezdetét jelentette nálam az animéknek, egyszer a Bleach, Naruto és a Death Note volt. Nálam talán mai napig ezek a BEST-ek.

Aztán jött egy csomó rövidebb kis anime, kicsit ilyen romantikusabbak.

De szeretem a fantasy-kat is, vagy ilyen varázslósakat, mint pl a Fairy Tail volt. Az is egyik főbb kedvenc.


Szeretem a kicsit perverzebb, de NEM SZEXUÁLIS jellegű animéket is, összefoglaló nevén: ecchi animéket.


Ha volna valaki aki szívesen elbeszélgetne erről velem, hogy neki mi tetszett, melyik animebe ki volt a kedvence, mi volt a kedvenc sztorija, örülnék egy kis beszélgetésnek. Meg talán tudnál adni pár tippet, hogy mit lenne érdemes megnéznem! Előre is ARIGATOU!


2021. jan. 2. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem az animéket, szerintem gyerekes
Régen szerettem, de most már nem kötnek le
Hébe Hóba el szoktam nézni, de nem köt le teljesen
Minden nap megnézek pár részt, szeretem őket
Egyszerűen imádom, és napi szinten több részt is megnézek, akár órákon keresztül
29 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
De sokan jelentkeztek. Ma már senki nem szereti az animéket? :D
2021. jan. 2. 02:16
 2/8 anonim válasza:

Hajnali 1:20-kor írtad ki a kérdést...

Majd 2:16-ig vártál.

Szerinted, egy pár emberen kívül ki van még fent ilyenkor?

2021. jan. 2. 02:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Bárki aki éjszakai bagoly :D
2021. jan. 2. 02:51
 4/8 anonim válasza:

basszus, lányt nappal is elég nehéz találni, nem még éjszaka, főleg olyat, aki animézni is szeret😂

19F

2021. jan. 2. 03:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy felőlem normális srácok is írhatnak, haverkodni lehet.
2021. jan. 2. 03:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Emberek, oké hogy szavaztok, de nem látom a szavazókat, csak a szavazati arányokat. Ennyire nincs senkinek kedve beszélgetni?
2021. jan. 2. 22:10
 7/8 anonim válasza:
#2 vagyok, se nem vagyok lány, se nem nézek animéket, sőt nem is szavaztam, csak kíváncsi vagyok, hogy az általad megjelölt korosztálybeliek mennyire szeretik/nem szerteik ezt a műfajt. (Nekem ismerősi körben sok anime fan van, ezért is lettem kíváncsi, hogy ez a műfaj mennyire általános az embereknél)
2021. jan. 2. 22:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan szeretik egyébként, hisz azért mondocomra is sokan jártak. Csak gondolom ők nem lógnak fent a gyakorin :D
2021. jan. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!