Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 héttel a szülés elött...

1-2 héttel a szülés elött miket csináltok otthon?

Figyelt kérdés
bármikor szülhetek és az a mániám hogy minden nap takaritok, pakolok, hogy rendbe leygen minden mire menni kell, más is van igy vele? én pl minden nap hajat mosok, felmosok, stb.. nem lehet tudni mikor kell menni, de már belefáradok, csak attol félek hogy pont akkor hagyok kupit mikor menni kell...:)
2010. júl. 8. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináltam én is :):):)


Nyugi rend lesz; nekem fájásokkal indult a szülés, nem folyt el a magzatvíz, így én az 5 perces fájásaimmal még elmentem fürdeni, hogy ne a kórházban kelljen, szépen netten indultam el szülni :)


Könnyű szülést Neked!


21 hónapos kislány anyukája

2010. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is abban reménykedem hogy itthon vajudhatok, szeretném hsa ott bent folyna el a viz.. nagyon kiváncsi vbagyok, hogy mikor szülök.. gratula a bébihez.)
2010. júl. 8. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is éppen ma takarítottam, jól el is fáradtam. Már csak arra gondolok, hogy a jövő héten talán már nem kell nagy pocakkal porszívóznom.

37+1 napos kismama

2010. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 2 hétben én is állandóan hajat mostam, szőröztem magam, körmömet igazgattam, pakoltam itthon, stb. Hogy nehogy az legyen, hogy épp szőrösen csálé körömmel zsíros hajjal tör rám a szülhetnék :) Biztos ami biztos :)

Bár mikor elkezdődtek a fájások, még újra mindenre volt időm :)

2010. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!