Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vince vagy Viktor? Ti melyik...

Vince vagy Viktor? Ti melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés
A Viktorral annyi a bibi, hogy szeptemberben van a névnap és én szeptember 18-ra vagyok kiírva. Lehet, hogy nem szerencsés, hogy ugyanabban a hónapban lesz a fiam születés és név napja? Olyan rég óta keresem a fiú neveket és nem tudok véglegesíteni, pedig már 30. hétbe léptem. :-)
2010. júl. 4. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Viktor
2010. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindketto tetszik, kb ugyanannyira. Az alapjan valasztanek, ha nekunk kellene, hogy melyik hangzik jobban a vezeteknevunkkel, illetve melyik illik jobban a mar meglevo gyermekeink keresztnevehez (ket fiunk van). Nalunk ez a Viktor lenne.

(Illetve nalunk az is szempont, hogy angol nyelvteruleten melyik hangzik jobban, melyik egyszerubb, mert felig itt, felig ott elunk, emiatt is a Viktor johetne szoba nalunk.)

Szerintem a nevnap/szulinap kapcsolat nem nagy szempont.

2010. júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat mindenkinek. Igazából már nagyon sok fiú név jött számításba, de valahogy mindegyikről letettem. Egyedül várom a picit :-( és még nem tudom, hogy az én vagy az apa vezetéknevét kapja e. Ezért is nehéz a döntés, na meg azért is mert nincs aki segítene. Bár ez akár előny is lehet. :-)
2010. júl. 5. 08:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Viktor!!
2010. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vince!! A kisfiam második neve is ez lesz, Apukám után.:)
2010. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csakis a Viktor! Majd írd meg, mi lett a név.
2011. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!