Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Tárczy Csaba, Dr. Varga...

Dr. Tárczy Csaba, Dr. Varga Zsolt és Dr. Fülöp Viktor melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mindegyikröl hallottam jót-rosszat!!!

Ki melyiket ajánlja,esetleg tudtok nekem árat mondani,mennyi náluk egy vizsgálat??


2011. máj. 17. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam jót-rosszat róluk.Tárczy vizsgált egy párszor amíg szabin volt a dokim az első babámnál.Nekem semleges maradt.Másodikat Vargánál, 7000 a vizsgálat,ha terhesgondozásról van szó akkor 5000Ft(ez 2010 novemberi ár)Nála szültem(császár)és elégedett vagyok vele orvosilag és emberileg is.
2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is Vargánál szültem,és most is nála fogok!én maximálisan elégedett vagyok vele! Az első vizsgálat 7000,a többi 5000 nála.
2011. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindneképpen Dr.Tárczy Csaba Főorvos Urat ajánlom!Maximálisan ekégedett vagyok ele mind orvosilag,mind emberileg!Nagyo udvarias,nem bratyizós, a dolgát maximálisan elvégzi,nem szedeti be veled az összes felesleges vitamint,vércukor terhelésre is egyszer küldött,mert az eredményem jó volt.Vizsgálgatni sem vizsgálgat állandóan,csak ha panaszod van.Szülésnél vérprofi volt,elakadt egy pillanatra a babám,ha ő nincs,császár lett volna a vége,de segített kinyomni.Pénzről sosem beszél,annyit adsz neki amennyit jónak gondolsz.Magánrendelésén nincs uh,de azt a kórházban ingyen megcsinálja,egyébként 5.000 Ft-nál sosem kért többet,de általában 3 ezer Ft-okat,ha nem vizsgált.Lehet neked már késő a válasz,de másoknak remélem tudtam segíteni:))

Jah,Fülöp egy rakás kaki volt velem szemben,ő volt ügyeletben mikor mentem szülni,szenvtelen,beszólogatós,barátnőmnek is olyat dobott,hogy ön egy ideális szexpartner lehet,mert nem tenyészik önben semmi fertőző.Ilyet hogy mondhat egy nőgyógyász?Mindegy,őt nagyon nem ajánlom!!!

2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
Kicsit elkéstem a válasszal, én Fülöpnél szültem, hozzá jártam terhesgondozásra is, semmi bajom nem volt vele, pedig a gyereket is szinte neki kellett kinyomni belőlem a végén. Van egy stílusa, ez tény, nekem jók voltak a tapasztalataim.
2012. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fülöpöt ismerem, de nem ajánlom. Borzalmas a stílusa, szerintem nem orvosnak való. Idiótán mosolyog amikor arról beszélünk, hogy vajon miért nem tudok teherbe esni.... na ne már. Nagyon komolytalan, ja és mindenáron Ő akar segíteni és megoldani mindent, még akkor is ha a kórházi háttere ezt nem feltétlenül teszi lehetővé.... és szereti a pénzt (mondjuk melyik nőgyógyász nem...) Én válottam és Pesten folytatom...
2013. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még mindig V. Zs. Nem is kérdés. A legjobb. Ennyi. :)
2019. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!