Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vince vagy Viktor? Ti melyik...

Vince vagy Viktor? Ti melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés
A Viktorral annyi a bibi, hogy szeptemberben van a névnap és én szeptember 18-ra vagyok kiírva. Lehet, hogy nem szerencsés, hogy ugyanabban a hónapban lesz a fiam születés és név napja? Olyan rég óta keresem a fiú neveket és nem tudok véglegesíteni, pedig már 30. hétbe léptem. :-)
2010. júl. 4. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ez akár függhet a vezetéknévtől is. Melyikkel hangzik jobban? Nekem személy szerint a Vince jobban tetszik, mint a Viktor. Apukám is Vince. Szerintem tök jó név.
2010. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vince!
2010. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Viktor tetszik. Szerintem, ne az határozza meg a döntésed, hogy melyik hónapban van a névnapja. Nekem pl. olyan "szerencsém" van, hogy egy napon van a szüli-és névnapom. Kérdeztem is sokszor a szüleimet, hogy direkt toltak ki velem? És hogy mi lett volna, ha fiú neves napon születek :-D De azt mondták, hogy mindenképp ezt a nevet választották volna, szóval már csak rajtam múlott, hogy aznap bújok e ki :-) De nem bánom egyeltalán, inkább viccesnek találom.
2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a miénk már eldöntött: Vince lesz.

:DDD

2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem egyikse valami fúdejó:/ a Vince olyan kisfiús, becézős, a Viktor meg valamiért nem tetszik.
2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vince
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

egyiket se.

válassz valami mást, ezek borzalmasak.

2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a Viktort választanám.Szerintem nem gáz hogy egy hónapban van szüli és a névnapja.Nekem is így van ráadásúl decemberben.Tehát én egy hónap alatt letudok mindent.De sosem zavart.
2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem 10 nap van a névnapom és szülinapom között. Gyerekként rossz volt, hogy nekem mindig egyben letudták, a testvéreimnek meg duplán volt köszöntés és ajándék.

Szóval én a Vincére szavazok, de az amúgy is sokkal jobban tetszik.

2010. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vince!
2010. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!