Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen már megnyugodhatok?

13 hetesen már megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 hetes vagyok. Múlthéten volt genetikai UH ahol minden rendben volt. Vérzésem vagy más panaszom nem volt soha és tünetek is csak az elején(émelygés,hasfájás) Első baba nagyon várjuk már de az uhk között mindig félek nehogy baj legyen.
2019. febr. 18. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Szokd meg ezt az érzést, mert mostantól sosem nyugszol majd meg! Amíg nem rugdos, akkor azért. Ha már rugdos, de lustalkodik akkor azért. Ha megszuletik, akkor azért, hogy egészséges legyen. Sajnos ilyen az anyaság, de nem szabad mindig aggódni, inkább élvezd ki ezt a szép időszakot, hidd el minden rendben lesz! (4honapos kislány anyukája)
2019. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is minden rendben volt az első trimeszteri genetikai UH-n. Addig mindig gyomorgörccsel mentem minden vizsgálatra, de ott tökéletes eredményt kaptunk. Szóval a legnagyobb lelki nyugalommal mentem a második trimeszteri genetikai UH-ra, 19 hetesen. Ott kaptunk egy pofont, hogy beteg a babám. Szív UH-ra meg genetikai tanácsadásra várunk éppen.

Többet inkább nem nyugszom meg...

2019. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!