Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen jo az ha naponta...

18 hetesen jo az ha naponta csak 1-2 rugást érzek a babátol? Még pici hogy jobban érezzem? Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, én a 20 héten még apró rugásokat sem érzek. Néha kidudorodik a hasam alján, az valószínű ő lesz, de rúgásokat nem érzek.
2008. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,nincsen semmi okod aggódni,én is így voltam vele.Hidd el,be fog gyorsítani nemsokára,nekem reggel,délben,este hihetetlenül aktív,valamikor még éjszaka is felkelt.De annak örülök,minél többször érzem.Tehát nyugi.

24 hetes kismama,akinek egy focista él a pocakjában.:-)

2008. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj...Nálam is így volt! bezzeg azóta! De ez így jó, mert megunni nem lehet!
2008. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!