Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hét 2napos vagyok. Ma...

36hét 2napos vagyok. Ma megvettem a homeopátiás bogyókat. Caulophyllum 5ch, cimicifuga 15ch és arnica 30ch. Mostantól mindennap bevehetek egy adagot mindegyikből?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata.
2008. nov. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak az első kettőt szedtem és csak vajúdás alatt, felváltva 5-5 bogyót félóránként.

A szülészeten is tudnak tanácsot adni:-)

2008. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szedtem és nekem naagyon bevállt! Anyukám gyógyszerész és náluk mindig úgy viszik a patikából, hogy a nem henger alakút ,ha jól tudom, akkor az a caulophyllum) 2-3 héttel szülés elött kell elkezdeni, a cimicifugát akkor amikor beindulnak a fályások a szülés napján és az arnicát pedig a vajúdás és a szülés között vedd be. Nekem nagyon bevállt, olyannyira, hogy az utolsó 2-re már nem volt időm, az első fályástól kezdve 1 óra 50 perc múlva megszületett a kislányom:) ha kérdésed van, írj nyugdtan privit!!!!! Válaszolok!



Dia


(Ja és első baba)

2008. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én másképp szedem ezeket a szülésznőm javaslatára, és más a hígítás is: Caulophyllum CH 30-at a 36. héten kell kezdeni, ekkor heti 1x5 golyócskát. A 37. héten heti 2x5-öt, 38. hét: heti 3x5, 39. hét: heti 4x5, 40. hét: heti 5x5 golyó (esetleg a 41. héten napi 1x5-öt). A Cimicifuga CH 30-at csak a fájások megkezdődésekor kell elkezdeni, sajnos erről többet nem tudok, mert telefonon fogja elmondani akkor a szülésznőm.

Az Arnica CH 30-at szülés után, a gyermekágyas időszakban kell majd szedni, ez a gyógyulást segíti.

De ha rákeresel a neten, ott is találsz egy két tippet, hogy hogyan érdemes szedni.

Könnyű szülést kívánok, 40 hetes kismama

2008. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mind a kettőnek 5ch nak kell lennie!!! ill egyforma számúnak! cauloból 38 héttől napi 3*5 bogyó. Vajúdástól meg fél óránként a caulo meg a cimi félóránként felváltva.

Caulo puhít, cimi tágít amit még nem kéne!!

arnica? nem urnica?? Tejserkentő az urnica 5ch. Viszont a 15ch az már apasztó. Azt ha megszületett akkor kell kezdeni, napi 2*5 bogyó nyelv alatt szopogatva.

Én mindegyiket használtam és nagyon könnyű szülésem volt. Bár számítanak a gének is.

8 hetes anyuka, K

2008. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!