Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem ma cimicifuga és...

Vettem ma cimicifuga és caulophyllum bogyókat, hogy kell adagolnom? Mindkettőt naponta vagy felváltva?

Figyelt kérdés
Vízzel kell lenyelni,vagy fel kell oldani?15CH-t vettem mindegyikből.
2010. ápr. 14. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én naponta felváltva szedtem, annyi különbséggel, hogy a 7. napon arnica 15 ch-t szedtem. Az a vérzésre lesz jó. Szülés megindulásakor szintén arnica, majd 1/2 óránként felváltva a többi, aztán még 1 jó hétig arnica. El kell szopogatni.

Könnyű szülést!

2010. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szopogatni kell, előtte és utána 20-30perccel ne egyél, igyál semmit és kerüld a mentolos dolgokat. pl. rágó, fogkrém, mert az befolyásolja a homeopátiás szerek hatását. érdemes homeos fogkrémet használni (homeodent).fontos, hogy ne elektromos készülékek közelében tartsd őket!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!!!!

2010. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18.59es vagyok.

36.héttől én naponta 2x5 golyót szopogatok minden nap a caulophillumból és a cimicifugából. most a 40.hétben már 3x5golyót naponta mindkettőből. árnicát csak a vajúdáskor kezdem majd szedni, és szülés után folytatom 1hétig(vagy amíg szükséges). iszom a málnalevél teát is 36.héttől 2-3csészével naponta.

2010. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm leendő anyukatársaim!Remélem könnyű szülést eredményeznek!
2010. ápr. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!