Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell szedni a homeos...

Hogyan kell szedni a homeos bogyokat? Pulsatilla Arnica montana cimicifuga caulophyllum

Figyelt kérdés
És ha beindul a szülés akkor hogyan?
2010. szept. 4. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ha van fogadott szülésznőd őt kérdezd meg, nekem ő mondta hogyan szedjem a 36. héttől, és a szülés megindulásakor ő adagolta nekem. ha gondolod megkeresem, valahova le van írva.
2010. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szülésznőm javaslatára: A 36. hét betöltése utáni napon kell elkezdeni szedni. 1. nap: Pulsatilla C 30 1x5 db, aztán 5 napig Caulophyllum C 12 vagy C 15, napi 1x5 db, utána 1 szünnap. Aztán megint Pulsatilla 1x5 db, majd 5 napig Cimicifuga C 12 vagy C 15 napi 1x5 db, utána újra 1 szünnap. És így tovább. Reggel evés és ivás előtt 1/2 órával kell a bogyókat elszopogatni. Nem tudom hol laksz, Budapesten a III. kerületben a Kolosy térnél egy Wakeboard bolt mellett van egy gyógyszertár, ahol homeopátiás szerekre szakosodtak. Más gyógyszertárakban nincs olyan nagy választék. Ja, és szülés után Arnica C 30 1 hétig napi 2x5 db. Amit kerülni kell: szénsavas italok, kakaó, csoki (fehér csokit lehet), koffein, alkohol, mentol (fogkrém is), tartósítószer (zacskós leves, konzerv, befőtt). Közvetlenül ne érjen fémhez (pl. amalgámtömés, korona). Könnyű, szép szülést kívánok! 11 hónapos kislány édesanyja
2010. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!